Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szuperdada c. könyvet érdemes...

Szuperdada c. könyvet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Azok válaszoljanak, kérlek titeket, akik megvették. Milyen? Tényleg hasznosítható a való életben? Elég drága, de ha igazán jó, akkor talán megéri.
2010. szept. 6. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy Te pontosan melyik könyvre gondolsz? ( mert én csak ezeket ismerem )

Nanny McPhee a varázsdada, illetve

Nanny McPhee a varázsdada, és a nagy bumm!


ezek nagyon jók, de ha Te nem ezekre gondoltál, akkor sajnos nem tudok segíteni!

2010. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a nanny mc phee egy film - mese-


amire a kérdező kiváncsi az a viasaton is látható nevelési tanácsadó hölgy könyve.


próbáld meg elkérni és lefénymásolni!!

esetleg kikölcsönözni egy könyvtárból!

2010. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

első vagyok. igen, tudom, hogy van belőle film változat ( is ), de nekünk mind a kettő megvan könyvben is...:)

különben bocsi, hogy nem tudtam segíteni!

2010. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jo frost könyvet ajánlok, de előtte nézz meg belőle pár részt, a viasaton szokott lenni, szerintem tutira hatásos a módszer!
2010. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy most nem megy, pedig ajánlották többen. Eddig csak kis részleteket láttam belőle, de ha újra adnák, megnézném, sőt fel is venném, biztos. Lehet, hogy megkérdezem a viasat3-at, hogy nem tervezik-e újra műsorra tűzni.
2010. szept. 7. 06:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is szeretnem megvenni a konyvet. A musor is nagyon jo, ha tehettem, neztem, csak az a baj, hogy mindig ahhoz kellett igazitani a napunkat, hogy lassam. Raadasul egy adason belul tobbszor ismetelnek jeleneteket (mi kovetkezik, mi volt eddig), es ez sok idot elvesz. Mert hat azert az megsem csupan egy oktatofilm, hanem szorakoztato musor. Ahhoz pedig, hogy mindenre kiterjedoen lassuk a megoldasi javaslatokat, nagyon sok adast vegig kell nezni. Szerintem nagyon hasznos es nagy segitseg lehet a nevelesben!
2010. szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
és az a legjobb, hogy sehol sem rendelhető. nincs készleten...
2010. szept. 7. 08:47
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Itt van raktáron. Legalábbis nekem azt írta ki, amikor a kosárba raktam. Remélem sikerül.

2010. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. az elsőt én is megtaláltam, csak kicsit drágának találtam....

A másodikat meg is rendeltem! Remélem, megéri az árát!

2010. szept. 7. 17:36
 10/19 anonim ***** válasza:

OFF!

A Lifenetwork csatornán lesz 3 napig szuperdada.Szept 15-16-17.

2010. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!