Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ismeri, használja valaki a c...

Ismeri, használja valaki a c peptid sprayt autista gyermeknél? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést az OFF-ért. Követni szeretném a kérdést.
2019. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a keresőm kihoz a neten,az nem győzött meg. Sehol egy vizsgálat, három ember aki kipróbálta, meg a saját lapja, hogy bőrfiatalító szer.

Kár.

2019. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Drága és semmi bizonyíték a hatássoságára. Csak egy semmilyen természettudományi vagy egészségügyi végzettségű ember el akarja adni, kifosztani az elkeseredett embereket miközben azt hangoztatja, hogy őt el akarják hallgattatni az orvosok és a "gyógyszermaffia". Emellett arra sincs semmilyen vizsgálata az "úriembernek" hogy spray formában ez hogy szívódik fel az orr/szájnyálkahártyáról, mennyi kerül be véráramba, és egyáltalán milyen hatást vált ki! Jelenlegi ismeretek szerint ez a molekula nem rendelkezik semmilyen biológiai hatással.


A teljesség kedvéért: A C-peptid az inzulin előállításakor keletkezik a szervezetünkben. A peptid anniyt jelent hogy aminosavakból épül fel, amiből a fehérjéink is (sok-sok aminosavból). A hasnyálmirigy először létrehoz egy pro-inzulin nevű molekulát, amely aztán hasad inzulinra és C-peptidre, melyek a véráramba kerülnek. Az inzulin pedig nem kell bemutatni, a szénhidrát háztartásért felelős molekula.

Egyetlen egy dologra használtos az orvoslásban: mégpedig az inzulin szint megmérésére. Ugyanis az inzulin olyan rövid ideig van jelen a szervezetünkben, hogy mire a levett vér eljutna a laborba, már el is bomlott az összes. Ezzel szemben a C-peptid jóval hosszabb a féléletideje, így annak mennyisége megmérhető és mivel 1:1 arányban keletkezik az inzulinnal, ennek mennyiségéből következtethetünk az inzulin mennyiségére.

2019. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Állítólag rábukkant egy a 90-es években készült kutatási anyagra, amit a fiók mélyére süllyesztettek. A bizonyítási kísérleteket elbénázták, majd ráfogták, hogy nem működik és azóta nem foglalkoztak vele.
2020. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Dr Schwab Richard itt 7:12-nel emliti, hogy volt mentora még a 70-es években publikált a Lancetben cikket arról, hogy peptid hatóanyagú sprayt fújt az orrba és ezzel sikeresen regenerált hasnyálmirigyet Szegeden. forrás: Youtube- Diavitas Csatorna, a videó neve pedig: Kossuth Rádió - Arcvonások - Dr. Schwab Richárd stúdióbeszélgetés - 2017.05.17. Aztán pedig a Huberman Lab podcastban van egy adás arról, ahol két nagyon komoly orvos beszélget arról, hogy a mentális betegségek (alzheimer, adhd, autizmus) hogyan javíthatók hatékonyan olyan diétával, ami cukorbetegeknél azonnal hat (ez a ketogén diéta). A cukorbetegség ugye a hasnyálmirigy alulműködése (nagyon leegyszerűsítve), prediabéteszt hasnyálmirigy regenerációval lehet gyógyítani. Fogalmam sincs, hogy ezzel a kettővel összeáll-e a kép számotokra valamennyire a peptid spray-ről, de én innen kezdeném felgöngyölíteni tudományosan a választ, viszont átkonzultálnám egy orvossal. Mondjuk pont az interjúban szereplő dr. Schwab Richarddal, úgy tűnik, ő elég penge belgyógyász és látja az összefüggéseket.
2023. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az emlitett Huberman Lab podcast adás címe: "Dr. Chris Palmer: Diet & Nutrition for Mental Health".
2023. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tehát a szénhidrát nagyon fontos, mert ha az inzulin termelődik, akkor c-peptid is? Az autista gyermekek közúl nagyon sokan szelektív evők. Akkor ezek szerint az aminosavak pótlása nagyon fontos.

Ez így oké? Vagy nem értem ...

2024. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Semmi köze hozzá, az egész egy pénzlehúzás.

Az autizmus egy fejlődési rendellenessèg, nem gyógyítható. Megfelelő fejlesztésekkel, gyógyszerekkel a tünetek csillapíthatóak, illetve felzárkóztathatóak a többi gyerekhez. Persze ez függ a betegsèg súlyosságától. Ez a C-peptides baromság is csak arról szól, hogy a kétségbeesett szülők mindent meg akarnak tenni azért, hogy a gyermeke egészséges legyen és ezt undorítóan kihasználják.

2024. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ki olvasta Hulda R. Clark Meggyógyulhatsz című könyvét?
2024. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Miről szól?
2024. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!