Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akinek ballagott már gyermeke...

Akinek ballagott már gyermeke oviból, ilyenkor mit illik ajándékozni az óvónőknek és a dadusnak?

Figyelt kérdés
Illetve itt is virágcsokrot illik adni a gyermeknek, mint az iskolai ballagáson?
2021. máj. 28. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi cserepes viragot es markas csokit vittunk,de ugy lattam a tobbiek is.
2021. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Gyerek nem kapott semmit tolunk kulon. Az ovi adta a tarisznyat,meg sulivaro ajandekokat csoportpenzbol.
2021. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kedves ez. Vagy Táblácska. Esetleg személyes ( pl videó, hogy mit szeretgek a gyerkőcök az óvónéniben. ( Örök emlék, kis fecsegős gyerekszáj jelleg)


Gyereknek vannak ezek a műcsokrok, amiben csokikák, figura van. Plüss, ilyesmi. Én ilyet adnék.

2021. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányaim vegyes csoportba járnak, idén 7 ballagó gyerek van. Nálunk az a szokás, hogy a ballagók közös ajándékot adnak.

5000Ft-ot szedtem be, ebből lesz egy kis személyes emlék, ami nem drága, csak meg kell csinálni a gyerekekkel, minimális virág (úgyis 2 nap múlva ki kell dobni) és ajándék utalvány.

A kiscsoportos lányom egy kis aprósággal köszöni meg az egész éves törődést.

2021. máj. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok: Itthon nem ünnepeljük azt, hogy elballag a gyerek az oviból, ez természetes, csak annyit tett érte, hogy öregedett. Eszünk egy fagyit és kész.
2021. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek kaptak minimál virágcsokrot plüss, igazi virágot, az oviban örökcsokrot. Vagy lehet kapni hèliumos lufit ballagóst, az is jópofa szerintem.

Óvónőknek, dadusnak beszedtek fejenként ötezer forintot, abból volt virág, gyerekek rajzaiból könyvecske, ajándékutalvány.

2021. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!