Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megállhat-e a busz szükség...

Megállhat-e a busz szükség esetén?

Figyelt kérdés
Vidéki buszon történt tegnap, hogy útközben egy kislánynak pisilnie kellett, de tényleg nagyon kellhetett neki, mert nagyon szorította a lábait, és mondta neki, az anyukája, "nem állhatunk meg itt a semmi közepén pisilni, majd ha leszálltunk, elmész. Este volt és sötét. WC viszont nem volt sehol.
2019. jún. 16. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Menetrendi busz nem áll meg kívánságra. Ez neked új?
2019. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem állhat meg, súlyosan megbüntethetik érte a sofőrt. Biztos forrásból tudom.
2019. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Pisiljen otthon...
2019. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Pisilt volná otthon. Vagy pelenkázták volna be.
2019. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Na akkor buszsofőrként...


HA, nincs a járművon használható WC, akkor a KRESZ és az útviszonyok figyelembevétele mellett, a sofőrnek meg KELL, és meg is lehet, állnia!


Az más kérdés, hogy társaságonként szabályozva van, hogy meddig várjon és hányszor állhat meg. Azaz nem kötelessége pl. 50 percet várnia, vagy egymás után 4X megállni...illetve megállni meg kell, de akkor már ott hagyhat, hiába fizettél!

DE, ilyenkor is mérlegelve! Azaz, pl.: egy gyereket, vagy mozgáskorlátozottat nem hagyhat ott 2 falu között.

2019. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Hetente legalább kétszer előkerül ez a kérdező, hogy a gyereknek pisilni kell, de anyuka nem engedi, mit gondolsz.


Azt gondolom, undorító fétised van, kérdező

2019. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha arra a vonatos kérdésre gondolsz, amit nemrég kiemeltek, szólok előre, hogy az én voltam! (majd csináltatok nick nevet, és akkor nincs tévedés)
2019. jún. 16. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Elvileg nem állhat meg


Fyakorlatilag amikor hányinerem volt és hánytam is megállt a vusz

Megvárt

Még vizes zsept és vizet is kaptam a sofőr hozta oda, utas küldte..



Úgyh akiben van emberség az 1 perc menetridővel nem vacakol


De persze vannak helyek h nem tud megállni

2019. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Unalmas vagy pisilős troll!


Képzeld, nem állhat ám meg a sofőr, ahol éppen kedve szottyan. Mint írtad sötét volt. Akkor mégis hogy álljon meg, hogy ne rohanjon bele 5 másik jármű? Egy buszsofőr nem teheti kockára az utasai életét, mert egy gyereknek éppen pisilni kell.

2019. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Otthon meg kell tőle kérdezni, ha kell 6x, hogy kell-e pisilni, mert x időt fogunk utazni, utazás közben nem szállhat le, úgy gondolja meg. Ha otthon pisilt, akkor egy-két órát kibír utána.
2019. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!