Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, szeretnétek vagy van...

Anyukák, szeretnétek vagy van már babakocsibicajotok? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnél egy ilyet ha majd anyuka leszel?

Ez minden anyuka vágyálma?

Vinnéd vele a babádat?

Három kerék biztonságosabb mint négy kerék?

Vajon Magyarországon mennyibe kerül egy babakocsibicaj?

Valaki vett már ilyet?

Lehetne rajta hátul egy csomagtartó is a 2. gyerkőcnek nem?

Visszaalakítható egyszerű babakocsira is, tökéletes szerintem.


2010. júl. 7. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper! Bár ahol én lakom, ott nincsenek ilyen utcák, ilyen utak... Ötletesnek találom, de biztosan nagyon drága is!
2010. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó! Nekünk utánfutónk volt, de az csak nagyobb gyerekeknek jó. De ilyet én is szeretnék :)

Jelentősen megkönnyítené a közlekedést :) És nem kell aggódni, hogy ellopják a bringám, mert összehajtva bárhova bevihetem :)

2010. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 425.000 Ftos vételár nálam kiverte a biztosítékot. Tehát köszönöm szépen, de nem kérek belőle.
2010. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó!De ha majdnem félmillió forint,akkor nem éri meg,hisz a gyereknek csak pár évig van szüksége babakocsira,és sokkal olcsóbban megoldható,hogy a biciklid hátuljára feltegyél egy biciklis gyerekülést!Sőt,egy babakocsi és egy biciklis gyerekülés együtt nem kerül ennyibe!Viszont ez tényleg nagyon jó!:)
2010. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 500e forint egy tagabicaj. Mivel elöl ül rajta a gyereked hűvös és hideg időben bekapkodja az összes hideg levegőt, az arcába fúj a szél. A rendes biciklinél pedig mögötted ül, fogod előle a szelet, nem hasít a hideg levegő az arcába. Arra pedig hogy nyárra tavaszra, nyárra vegyek egy ilyet jó pénzesnek kellene lennem,de akkor sem venném meg.
2010. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet, de csak olyan helyen lehet jól kihasználni, ahol van biciklikultúra. Bp.-en nem is tudnám használni, mert nem hiszem, hogy fel lehet vele ugratni egy járdapatkára. Az árán meg látszik is, hogy nem nekünk szánták...

De ha olyan helyen laknék, ahol ki tudnám használni és anyagilag megtehetném, akkor tuti vennék.

2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg ennyi pénzt baromira nem ér meg.Őszintén nekem külalakra sem tetszik olyan mozgáskorlátozott cangára emlékeztet..
2010. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper! Nekünk még nincs ilyen
2010. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!