Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi a folyadékszükséglete...

Mennyi a folyadékszükséglete egy 2 és fél éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Félek hogy sok folyadéko adok neki mert sokat pisil.

Ha édeset adok neki azt addig issza amig van belőle.

Ha vizet adok neki abból kevesebbet iszik és kevesebbet pisil de félek hogy ez igy kevés neki.


2008. nov. 11. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1l-t mondott nekem a doktornő, hogy az a minimun, 5 éves a fiam.
2008. nov. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Állítólag ahány kg,annyiszor 1 dl!Azaz pl.az enyém 14 kg,így kb, másfél litert kellene meginnia.De csak 1 liter körül csúszik le mindennel együtt.
2008. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 éves. Van mikor fél liter iszik egy nap, van mikor 2 l-ert. Csak bubimentes forrásvizet és enyhe cukrozatlan igazi gyümölcsteát iszunk. Az innivaló állandóan előtte van, bármikor ihat amikor megszomjazik és meg is teszi.

Én is van mikor nem vagyok aznap annyira szomjas és elég néhány deci egy napra, de van mikor bevágok másfél litert.

A férjem minden nap pontosan 3 litert iszik, a 10 éves lányunk fél és egy liter között. Mindenkinek más.

Én a pelus alapján szoktam mérni, hogy kell-e erőltetni a kicsinél a több folyadékot. Mikor leveszem a pelust és sötétebb sárga a pisi színe és megcsap az erősebb szag, akkor több folyadék kell.

2008. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!