Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23 hónapos fiam minden éjjel...

23 hónapos fiam minden éjjel eljátsza, hogy addig kiabál nekem vagy sír, hogy ott maradjak vele a szobájában. Nem akarom hogy sírjon. Van valami jó ötletetek, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beviszek egy szivacsot és ott szoktama sz ágya mellett aludni.Este szépen elalszik és általában 1-2óra fele kezdi a műsort.5-6szor eljátszom, hogy bemegyek betakarom és vissza megyek a szobámba. De amint észre veszi, hogy nem vagyok ott máris kiabál, hogy anya. Egyébként nagyon ritkán alussza át az éjszakát, úgy hogy estétől reggelig, és egyszer sem kell fel.Ha fel kel, csak annyira, hogy megvárja még oda megyek és alszik tovább. Este 20:30kor már alszik reggel 7-ig.
2010. jún. 24. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom ma 11hónapos és ö is ordit ha egyedül hagyom a szobában.Pedig 1hónappal ezelöt csak leraktam és elaludt,nem tudom mi történt vele!

Szóval mi most úgy alszunk,hogy oda fekszek az ágyamra ö a kis ágyban van és szépen megvárom mig teljesen bealszik.Aztán kijövök,néha sajnos felébred rá.Nem is tudom,hogy veszi észre mert szite úgy osonok ki!Nem lehet,hogy fél valamitöl?Éjszakára hagysz neki valami kis világitást?

Én este addig nem kapcsolom le a kislámpát mig elnem alszik különben sír.Remélem hamarosan megoldodik nálatok és nálunk is ez a probléma!További szép napot kívánok nektek!!:))

2010. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne feküdj mellé, hanem üljél, és mondogasd neki, hogy ha elaludt ki fogsz menni. Egy darabig még lesz üvöltés, de majd abbahagyja. Az enyim így alszik el, hogy ott ülök, megvárom mig elalszik, kimegyek, de nem osonok. Ha éjjel átjön, met ő most múlt 2 éves fogom és visszaviszem lefektetem és jövök ki. Eleinte még mondogattam neki, hogy megbeszéltük hogy nem aludhat velünk és hogy visszaviszem az ágyába. 5 perc bőgés és utána visszaaludt. Most már bőgés nélkül visszaalszik. Viszont én sem tudom mire vélni, hogy éjjel 1-2 közt felébred.
2010. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld letenni egy kicsit később,Pl 30 perccel, hátha megbolygatná egy kicsit a megszokott rendjét, igy kizökkenne ebből a hajnal egy óra körüli rosszul beidegződött felkelésből.Nem éhes vagy szomjas? Iszik vmit ilyenkor? Sztem ez csak időszakos dolog lehet, de biztos nagyon fárasztó neked. Ha hív, menj be, ne szólj hozzá, ne kapcsolj villanyt, csak menj oda és simizd meg. Én leszoktam ülni a sötétben az ágy mellé. Ha megint szól, ujra simizek. Szépen be szokott aludni. Én meg, mint a pillangó, kirepülök hangtalan a sötét szobából.
2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!