Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek a párom gyerekeinek...

Mit vegyek a párom gyerekeinek első találkozásra?

Figyelt kérdés
A jövő héten találkozom a párommal,viszont először a 7 éves lányával és a 4 éves kisfiával.Szeretnék nekik vinni valami apróságot,csak még nem tudom mit.Segítenétek?

2018. máj. 22. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Két napja feltetted ugyanezt a kérdést Facebookon az Asszonysutyorgoban. 251 választ kaptal rá, nem sikerül azokból választani?
2018. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
A jövőben még sok vitát fog szülni, hogy egy elvált, több gyerekes apukával jöttél össze.
2018. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Játékot😀. Én mindig azt vettem a nevelt fiamnak, most néztem a neten egy tömzsák állatka nevű plüssállatot, szerintem annak mind a ketten örülnének. Vagy, ha kertesben laknak krétát, hintát, labdát, tollast. Imádta a lufikat, buborékfúvókát, meg azt a nagy felfújható labdát amire rá lehet ülni. Felfújható kismedencét, Tescoban láttam most olyan 3-4000 körül kisebbeket. Ha mennek nyaralni idén strandkellékeket. Ennek a korosztálynak rengeteg dolgot lehet venni.
2018. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ebben az apukájuk tudna a leginkább segíteni, ő ismeri őket, biztos tudja minek örülnének. Ami a privát véleményem, hogy nagy dolgot nem érdemes, apróságokat, amivel lehet kreatívkodni, filc vagy zsírkréta, kifestő, vagy aszfaltkréta. Nagyobb méretű buborékfújó, origami készlet (lapok és útmutató), lufi, gyönygyfűző vagy hasonlók. Két kis zacskót csinálnék, olyan füleset és mindkettőnek ugyanazt pakolnám (nem sok mindent, a felsoroltakból max. 2-3 félét), csak a színeknél ügyelnék arra, hogy esetleg eltérőek legyenek, mondjuk a buborékfújó meg a lufik. Ismerkedni fogtok úgyis, ezekkel lehet együtt is játszani, érdemlegeset majd akkor lehet, ha alkalom lesz és te is kiismered őket annyira, hogy tudd, minek örülnének.
2018. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. Magaddal nyűgözd le őket, legyél kedves, mosolygós, érdeklődő.
2018. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az Asszonysutorgókban, sokan segítettek! ;)
2018. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Ti minden ilyen sz.aron fent vagytok? Asszonysutyorgo, borzalom név. Ki vigyáz a babára, ha folyton neteztek? Kérdezd neg a párodat, hogy mit szeretnek?
2018. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Milyen babára, utolsó? Azt se mondta senki, hogy gyerekem van. A csoport neve valóban mókás, de nagyon jó kis csoport, 57ezer taggal
2018. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 szelet csokit vennék,ha nem felejteném el.
2018. máj. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!