Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most kezdte a bölcsit, soha...

Most kezdte a bölcsit, soha nem volt beteg, most meg 3. hete folyik az orra, normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
Pár napja volt csak a bölcsiben, aztán megkapott egy vírust, egy hétig beteg volt, kapott antibiotikumot is, folyt az orra, köhögött is hurutosan, de 5 nap után kutya baja, visszament a bölcsibe. Már aznap éjjel újra belázasodott, köhögött és megint taknyos lett, s ez az újabb betegség már másfél hete tart, azt mondta a dokink, hogy két három hét mire kilábal belőle. Már nem merem vinni bölcsibe, nekem ebből elegem van, én nem vagyok erre felkészülve. De most normális, hogy ennyire folyjon az orra már ennyi ideje? Porszívózom is, csepegtetem is, baby luufot is kenek ahátára...
2010. jún. 11. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Unokaöcsém is állandóan beteg volt a bölcsi miatt. A babák 90%-a az a bölcsiben. Nem kell félni, legalább erősödik kicsit az immunrendszere.
2010. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem szerencsére soha nem tették ki ilyen kegyetlenkedésnek a szüleim és aztán mégis elég bivaj immunrendszerem lett... Nem nehéz belátni, az ott egy fertő, a nemtörődöm szülők gyerekeinek gyűjtőhelye, ez van.
2010. jún. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azta, és aki kénytelen betenni a gyerekét a bölcsibe, mert nem megoldható, hogy más vigyázzon a gyerekére?

De rohadt könnyen ítélkeznek az emberek...

2010. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért beteg a gyereked, mert bekerült egy új közösségbe. Amíg nem áll ellen az új baciknak és vírusoknak a szervezete addig sajna ez lesz. Az én lányom januárban kezdte a bölcsit. Mindent elkapott amit lehetett.

Nekünk az vált be hogy ha beteg volt akkor nem vittem 5 nap után bölcsibe, hanem ráhúztunk 1 hetet hogy a szervezete visszaerősödjön. Most már ez a 10. hete hogy folyamatos van bölcsibe. Megszokta a szervezete a bacikat.

Egyébként nem azért adjuk be a bölcsibe a gyerekeinket mert azt akarjuk hogy betegek legyenek, hanem azért mert sajnos vissza kell menni dolgozni. Jó annak akinek nem kell, de kérkedni és lenézni másokat teljesen felesleges. Hidd el az anyáknak jobban fáj az hogy be kell adnia a gyerekét bölcsibe, mint a gyereknek. De sajnos ez van.

2010. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Egy-eyg nátha nagyon makacs tud lenni, pláne ha amúgy nem beteges a gyerek, ilyenkor jobban megviseli. Még átestek pár ilyenen valószínű, de utána kutya baja sem lesz!
2010. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor jó, kicsit megnyugodtam. Egyébként csak délelőttre marad, ebéd után tudok érte mindig menni, már itthon alszik. Akkor hajrá immunrendszer, erősödj csak, nekem meg kitartás...meg nektek is :) köszönöm szépen!
2010. jún. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!