Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislány szülinapjára...

2 éves kislány szülinapjára ötletek?

Figyelt kérdés
Ajándék, torta megvan. Dekorációs ötletek, menühöz receptek, meglepetések ilyesmik érdekelnének:)
2010. jún. 1. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Dekoráció attól függjen szerintem, hogy milyen színű a torta

meglepetésnek pl. légvár vagy arcfestés :)

2010. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Elég az ajándék meg a torta. Egy 2 éves gyereket más úgysem érdekel.
2010. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom van-e 2 éves gyereked, de az én két évesemet más is érdekli. ha segíteni nem tudsz inkább ne írj.
2010. jún. 1. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok léggömb a földön és legalább egy gázzal töltött! Nálunk nagyon nagy élmény volt.
2010. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most volt 2 éves a lányom. Tőlünk "csak" tortát kapott és bárki aki kérdezte mit hozzon azt mondtam, amit megeszik-megeszik. A sokadik játék nem érdekli, ruha pláne. Kapott egy óriási héliumos lufit a keresztszülőktől, na annak óriási sikere volt.

Menü: Húsos hasé, torta, somlói, többféle innivaló.

Dekoráció: lufi, színes papírtányér, papírcsákó.

De szerintem még ezt nem értékelik.

2010. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön a héliumos lufi jutott eszembe.
2010. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lufi, rengeteg. Mi is imadtuk 2 evesen, söt most voltunk 2 eves buliba megint es meg 3 evesen is nagy a sikere a lufikergetesnek es eregetesnek :D vagy van olyan kislabdas zsak 100 vekony müanyag labda egy haloban,nekünk olyan van azt vittük at, na annak is volt sikere, tescoban vettem annak idejen kb 1500Ft-ert. De a szelforgokat is imadjak. Trombitak, szappanbuborekfujok. Aztan ennyi mar sok is.
2010. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket
2010. jún. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!