Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislány szülinapját...

6 éves kislány szülinapját hol tartanátok?

Figyelt kérdés
Kislányom novemberben lesz 6 éves, szeretné meghívni néhány barátját, barátnőjét. Kicsi a lakás, a játszóházak gondolom egy vagyonba kerülnek. Mit tanácsoltok, hol tarthatnánk a szülinapját ahol 10-15 gyerek kb jót játszhat?

2017. okt. 22. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

McDonald's, ha néha belefér. Egyébként én is a játszóházat ajánlom. Nekünk max. 15 ezer ft volt. A McDonald's pedig ingyenes, csak a kaját kell állnod.

Esetleg Vadaspark, vagy Aquapark, de szerintem ezekben még drágább.

2017. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Játszóházban volt. Nézz körbe, nagy az árkülönbség az egyes helyek között.
2017. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Privát vélemény: 10-15 gyerek az rengeteg. Én biztos nem hívnék meg ennyit, az tényleg egy vagyon. Olyn 8-10 elegendő egy bulihoz, afölött már nem nem tudod őket kontrollálni. A játszóházról azt gondolom, h a nagyobb fajtákban pl. egy elevenpark, úgy szétszalad ennyi gyerek, h biztos nem fognak találkozni csak tortázásnál. Én ötthon rendezném meg, csak nem olyan kicsi a lakás, h a nappaliba se férjenek el. és költségtakarékosabb is. Szerintem a meki és a jázstóház baromi sokba kerülne.

Gondold át a létszámot.

2017. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
szomszédnál
2017. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!