Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha barhol lakhatnatok kisgyere...

Ha barhol lakhatnatok kisgyerekkel Magyarorszagon, hol laknatok, es miert pont ott?

Figyelt kérdés
Ha a munkalehetoseg nem szamitana (tavolrol vegezheto munka).
2017. szept. 7. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Balaton, talán északi part. Mondjuk Füreden, ott egy könnyű séta a kertesházas részektől a part és a sétány is, de nincs semmilyen "Sound".

Régen sokat nyaraltunk ott, nagyon szerettem. :)

2017. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ahol most ,imadjuk a falunkat ! Itt jó méhészkedni. De mondjuk ha házat válaszhatnék akkor 1 utcával feljebb koltoznek :D
2017. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Balaton-Felvidék, Dörgicse felé

[link]

2017. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Budapesten vmi olyan zöldövezeti helyen, ahol a tömegközlekedés azért jó, és könnyen be tud jutni a belvárosba és mindenhova, ahova akar. Ha nem ház, hanem vmi jobb építésű lakás, az még jobb, vagy ha ház, akkor ne nekem kelljen a kertet gondozni, mert nem lenne hozzá türelmem.
2017. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Egy pár utcával arébb mint most, mert ott kertesházak vannak.
2017. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Sopronkovesdet szemelnenk ki. Nem tudom miert, nekem tetszik a falu.
2017. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Mindenképp egy Budapest közeli agglomerációban, erdő és tó közelében, jó iskolákkal és bkv járattal, na meg a vonat is fontos.


Törökbálint, Budakeszi, Budaörs a két legjobb hely szerintem, közel a metró, klassz sulik és programok a közelben, erdő és tó is akad. Csomó fehèr ember, értelmesek a buszokon is, viszonylag jól öltözöttek.


Budaörsön kicsit megugrott a kisebbség száma, viszont klassz a városvezetés és hatalmas cégek települtek be ide, na meg ez van legközelebb a városközponthoz a 3 közül. Viszont itt nincs tó, csak strand.


Budakeszin nem olyan jó a közlekedés, de kevésbé városias a táj, szintén nincs tó, és a budaörsi gimihez képest nem igazán jók az iskolái, de sokkal fehérebb és több az értelmiségi, viszont nincs vonat.


Törökbálinton több nagyobb út is keresztülmegy, de vannak nyugis részei. Kevés a kisebbség, de nincs is annyi értelmiségi, ami van, az is csak tükörhegyen. Suliban jók, van tó, erdő.


Én itt veszek kertesházat erdőhöz közel, persze számít a pénz, de egész országban itt élnék legszívesebben. Nincs annyira közel, mint Budaörs, nincs túl távol, mint Biatorbágy, és megbarátkozok a mezei értelmes dolgozó emberekkel, számomra tökéletes választás.


Kellemes, nyugis, 10 perc busszal vagy vonattal a metró és éjszakaijáratok is járnak.


Na meg nagyok a telkek és nincsenek egymás nyakán az emberek.


Ha teheted Újtelepre költözz, vagy a Tükörhegy lábához, az még nem sznobfalva. Rudáktelep egy része(nem a sorházas) és Annahegy erdőközeli része is gyönyörű, ha kicsit több nyugalomra vágytok.


Szerintem a főváros közelsége azért fontos, hogy ne maradjon le az ember az aktuális dolgokról. Vidékre minden később ér el, számomra szimpatikus ez a gyors és sokszínű információáramlás.


Törökbálint egy hibája, hogy fideszes a polgármester(ami most ugye előny, de gyorsan változik a helyzet mindig), klassz lenne, ha egyesülne Budaörssel a független képviselő alatt.

2017. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Itt ahol most, Győrben.

Szeretem ezt a várost, van élet, még se túl nyüzsis mint Pesten ahol pl A-pontból B pontba 3 járműre kell szállnod vagy 1 órát dugóba, van azért munkalehetőség is ha valaki tényleg dolgozni akar, és megtalálható minden ami kell, szerintem maga a város is szép.

2017. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Győr,közel van a határhoz .
2017. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is Budapest agglomerációját választanám,mégpedig Diósdot.
2017. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!