Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól adtatok babaátoknak...

Mikortól adtatok babaátoknak gombát és szóját?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóját soha,még én sem eszem meg,mert génkezelt,és rákot is okozhat. Gombás ételt pedig 8-9 hónaposan már adtam nekik.
2010. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gombát 11 hónaposan kapott először (gombapörkölt rizzsel). Szóját nem tudom, olyat mi sem eszünk már jó ideje.
2010. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gombát majd pár év múlva, szóját nem fogok adni neki soha remélem. 2 éves a fiam.
2010. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19 hónaposan gombát, szóját még nem kapott
2010. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Babaként nem kapott egyiket sem. Majdnem 2 évesen gombát, szóját még nem evett, igaz én sem :)
2010. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gombat masfel evesen, szojat nem, az mereg, genkezelt meg mestersegesen elöallitott vacak. Szoja olajat szoktam salira tenni kb 2 havonta, az ugy oke, de abbol is a jobbat veszem.
2010. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gombát most kóstoltattam vele, 14 hónapos lesz, de még nem mint főételt, csak a miénkből csemegézett. Izlett neki. Szóját még nem adtam neki, én mondjuk nagyon szeretem a szójapörköltet, de valahogy nem jutott még eszembe. Azt nem tudtam, hogy génkezelt :O
2010. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a gombával vártam 22 hós koráig,mivel nehezen emészthető étel,és 2 éves korig van "tiltólistán"!Szóját pedig mi sem szeretjük ezért nem főztem még,nem is tudom hogy fogok-e?
2010. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 éves,és még egyikből sem kapott.
2010. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!