Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos kisfiam nagyon nem...

20 hónapos kisfiam nagyon nem szeret fogat mosni, csak úgy tudom megmosni a fogát, ha lefogom közben. Lehet egy ilyen kisgyereknek elektromos fogkefét használni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, akkor a legkisebb fejű elektromos fogkefe 3 éves kortól ajánlott. Nem dörzsölné nagyon a kis ínyét neki?
2010. máj. 23. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld neki játszva megmosni, ha lefogod a kezét megfogja utálni a fogmosást, persze, hogy nem engedi. Az elektromos fogkefe csak kényelmes anyukáknak való, soha nem fogja megtanulni a gyerek, hogyan kell fogat mosni.
2010. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig együtt mosunk fogat és ez bevált nálunk!:)
2010. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is együtt mosunk fogat,ez olyan jól bevált hogy ennek már lassan 6 éve lesz.Mikor kicsi volt még és nem akaródzott a fogmosás mindig köptünk a fogkrémből valami vicceset.Kicsit olyan mint mikor nézegeted a felhőket és próbálod kitalálni hogy mihez hasonlíthat. Így mindig sikálni kellett neki hogy sok hab legyen.
2010. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az én lányom is üvöltött, de mint akit nyúznak - a férjem sokszor össze is veszett velem, hogy ne erőltessem, nem mos fogat és kész :)))))Persze azért mostam... De elmúlik, még mindig nem igazán van oda érte (3 múlt), de a fognyűvőmanós sztori lenyűgözi...:) Ja, és vegyetek együtt vmi tuti fogkefét...
2010. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!