Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hós kislánynak milyen...

21 hós kislánynak milyen kreatív játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Pl. a szobában mivel rajzolhatna? A gyurmától undorodik :-). Gondoltam fűzögetős játékra, de nem tudom, hol vehetnék nagy gyöngyöset (tezsvesz, vaterán csak aprókat láttam), a puzzleból melyiket. Van neki fogantyús állatos kirakója, az már annyira nem érdekli (talán már könnyű neki :-) ). Legu Duploja is van, néha előveszi. Nagyon szeret matatni (nem egy hiperaktiv lány), ezért gondoltam valami szöszmötölős játékra. Kupakokat pakol egyik dobozból a másikba, meg ilyesmi :-)
2010. máj. 20. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nekünk bevált a mesekocka, 6 mesés kép van összesen, a kockák oldalán, azt kell kirakni. vagy a puzzle ami csak 12 darabos és mesés kép van rajta
2010. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az én 20 hónapos babámnak van mágneses rajztáblája (ezt nagyon szereti) van ilyen nagy darabos puzzle-ja(ehhez még kicsi), formabedobói, és most akarok venni ilyen nagyobb építőkockákat. nemsokára kap a mamától babakonyhát, azt biztos imádni fogja:)

ami az abszolút sláger: babakocsiban tologatni ezt-azt:) babákat öltöztetni stb.(bár ez nem kreatív)


szerintem a fűzéshez, gyurmához még kicsik.

2010. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!