Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 napja észrevettem, hogy a...

2 napja észrevettem, hogy a kisfiam száján pici piros folt van, olyan mintha kiszívta volna. Lehetséges, hogy kiszívta a száját azért piros?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az alsó és felső ajkán is egy. Mára eltűnt, de délutánra megint látom. Állandóan folyik a nyála és falja az öklét... 4 hónapos.
2008. okt. 12. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen hallottam már 3 hónapos babáról,hogy kibujt az első fogacskája.Az én lányomnak mikor jönnek a fogai,olyankor piros foltos,mintha kiharapta volna,vagy beütötte volna,vagy mintha herpesz kezdemény lenne,de hamar el is múlik.Ilyenkor sokkal több a nyáluk,és a legtöbb gyerek nyűgös vagy hisztis,mintha ellett volna kapatva.

Én ajánlani tudom a Dentinox N gélt nekün nagyon bevált,és sokan dícsérik.Amúgy,ha tényleg fogzás kezödött el a picinél az ínye belől pirosabb egy kicsit,de nem mindegyiknél.Ha rágcsál már,tipp adjál oda teáskanalat,azt szeretik,és jobban megindul a nyálelválasztás.

2008. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit leírtál abszolút talált, kíváncsi vagyok lesz-e belőle fogacska. Mindenesetre nagyon arra utalnak a jelek, és állandóan kézben lenne, pedig nem szokott, most meg csak így nyugszik meg...
2008. okt. 12. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen az egyik fog kibújása előtt pár nappal.
2008. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!