Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a "menő" most az óvodáskorú...

Mi a "menő" most az óvodáskorú gyerekeknél?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy jelenleg az óvódás kisiskolás gyerekeknél milyen újabb őrület van. Gondolom a Pokemon már lefutott dolog.
2010. máj. 5. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát Bob, az építő. Thomas a gőzmozdony, Trasformers, Roary, a versenyautó.Lányokat nem tudom,mert keresztfiam van:D
2010. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam Samet, a tűzoltót:D
2010. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kösz tökéletes a válasz. Kb ennyi kellett és pont fiús játékok. (meg is jutalmaztalak)

Szóval akkor moncsicsit ne keressek :-))

2010. máj. 5. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 6 éves lesz júniusban.Nála a Bakugan a menő!De egy fél éve még a Pókember volt a kedvenc!
2010. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A Verdák is nagyon felkapott, minden mennyiségben! Ruhák, sapkák, kisautók, versenypálya, minden jöhet, ami verdás. Az én fiam ugyan még csak kétéves, de a három éves unokatestvérével állandóan "verdáznak". :)


Roary is bejön nálunk is, meg az összes jármű-mesehős. (Thomas is.)

2010. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Az ovódások már kinőtték Thomast és társait szerintem.

Én valami Bakugán golyóról hallottam.

2010. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia! A Thomas a gőzmozdonyt az ovisok már dedósnak találják :) A Bakugan kilövő és van még egy másik, valami Benten vagy ilyesmi, ez is olyan kilövős játék, megvannak bolondulva a fiúk érte.
2010. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És akkor még senki sem írta a LEGO-t,szeretik,és egy hónap múlva nem lesz lejárt lemez.....

Egyik fajtája a BIONICLE,ezek lények alkatrészekből.4 részes mese is tartozik hozzá.

2010. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 2 éve tart a pókember mánia. mellette a bionicle és monst az mighty beans a nyerő (gyűjthető szaltózó babok)
2010. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

off: Komolyan nem értem, hogy ki pontozott itt le mindenkit. Egy ilyen jelegű kérdésnél.

Nekem mindegyik hasznos volt. Jó lenne ha csak a kérdező értékelhetné a válaszokat

2010. máj. 6. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!