Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyolc éves lányomnak nagyon...

Nyolc éves lányomnak nagyon sokszor fája lába, az ortopédián azt mondták hogy lúdtalpas. Hová vihetném még ahol értelmes választ kaphatok a lábfájás okára?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 14:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nincs lúdtalpa.Egészen kicsi korától fogva fáj a lába,tegnap este meg a kezét is fájlalta.Volt valakinek ilyen gondja,mit tettetek?
2010. máj. 4. 15:00
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért? A lúdtalp komoly fájdalmakat tud okozni!!! Ha az ortopédián megállapították, hogy lúdtalpas, akkor lábtornára volna szüksége...
2010. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
de ha akeze is fáj,az lehet az ízületek nyúlásától,ahogy növekszenek a végtagjai.elviheted fájdalomterápiás szakemberhez,ortopéd orvoshoz(maszek),neurológushoz,pszichológushoz,hiszen nem biztos,hogy a fájdalma valós,talán csak figyelemre vágyik.
2010. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem látszik a talpán hogy lúdtalpas lenne ezt már nagyon sokan mondták,jártunk gyógytesire is de semmi változás.Annyiszor voltam vele már ortopédián hogy csak na,rá sem nézet egyik sem csak írt fel lúdtalp betétet és kész.Ráadásul azt vettem észre hogy akkor fáj neki a lába legjobban mikor jön az eső,estére el kezd neki fájni reggel tuti hogy esik az eső,ez nagyon aggaszt.Ezt is mondtam már az orvosnak de mintha meg sem hallotta volna.Tényleg nem tudom hogy hova vigyem.
2010. máj. 4. 15:13
 5/14 anonim ***** válasza:
én évek óta megmagyarázhatatlan és időnként elviselhetetlen vállfájdalommal küzdök. az SZTK-s dokik messziről vizsgáltak meg,voltam reumatológustól ortopéduson át neurológusig mindenhol. végül rászántam a pénzt,elmentem maszek ortopéd dokihoz,aki végre elküldött a szokásos vizsgálatokra,UH,MR,RTG,megállapította a bajt és kezeli is-már sokat javult.valószínűleg ízületi fájdalma van a kislányodnak,ne hagyd annyiban,keress egy mások által is ajánlott jó orvost,aki megmondja,mi a baj. vérvételen,vizeletvizsgálaton voltatok már?
2010. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen én minden évben egyszer el szoktam vinni őt egy vérvételre.Meg kérdezhetem hogy nálad mit állapítottak meg végül is?Én is maszek dokiban gondolkozom most már csak nem találok,mi békés megyeiek vagyunk és fogalmam sincs hogy itt hol találok egy magán ortopédust.
2010. máj. 4. 15:23
 7/14 anonim ***** válasza:
vér- és vizeletvizsgálat a reuma kizárásához kell,és specifikus,tehát a doki kifejezetten ezért küldi el a gyereket. nekem nem termelődik elég ízületi nedv,ezért erős porckopásom van,csak a fiatal korom miatt ezzel a lehetőséggel nem foglalkoztak a dokik. én is neten kerestem amúgy ortopédust,aki maszekban is rendel. beírtam a foglalkozást meg a várost a google keresőbe,és kiadott kettőt.próbáld meg,sok sikert.
2010. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,igen már én is be ütöttem a keresőbe de csak nevet ad ki telefon számot nem.Meg kérdezhetem hogy hány éves vagy?
2010. máj. 4. 15:42
 9/14 anonim ***** válasza:
30. és 8 éve kínlódtam a fájdalommal.
2010. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha nem találsz így,akkor hívd fel a kórházat,kérd az ortopédiai osztályt vagy szakrendelőt munkaidőben,és kérdezd meg,melyik doktor úrnak van magánrendelése. utána már könnyebben megtalálod.
2010. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!