Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek tévét nézni 2 év...

Engeditek tévét nézni 2 év körüli gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig nézheti, és mik a kedvencei?
2010. márc. 30. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Engedem. Baby tv. angol nyelvű, sok gyerekdallal. háttérként megy., néha nézi is.
2010. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

csak dvd-t,igy biztosan nem kerül elé olyan ami nem neki való

régi meséket,thomast szereti,meg amikben gyerekek énekelnek

2010. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát majd biztos kapom a lepontozást, de én igen. Egyrészt elég keveset vagyunk otthon, tehát alkalma nincs a hosszú ideig tartó tévézésre és órákig le sem köti, tehát nincs ilyen probléma. Vannak kedvenc meséi, Verdák, Bob mester, Hahó Öcsi, Thomas, ezeket szokta kérni. 27 hónapos fiú.
2010. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Én is szoktam engedni,persze nem egész nap... :)

Az én 2,5 éves lánykám nagy kedvence az Elmo... Az jöhet minden formában! :) De mostanában kezdik érdekelni a Disneys mesék is,már végig nézi néha őket.Ezek közül a kedvenc a Pinokkio,Hamupipőke,Dumbó,Hófehérke(bár az utóbbit csak velem nézheti mert vannak benne szerintem ijesztőbb jelenetek és azt áttekerem)

2010. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Kislányom reggelente szokott mesét nézni a JimJam adón. Addig szépen megissza a tejecskéjét és én is szép lassan "magamhoz térek" (reggel fél 6 - 6 körül kel a kis huncut).

Kedvence a Barney és barátai, Bob a mester és Lapka malac (bár ezt mostanában már nem adják).

2010. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen, mértékkel. Teletubbies volt az első kedvenc. Szereti: Thomas, Roary, Elmo, pinokkio, Dzsungel könyve, régi Disney mesék, Mickey mókagyára, Jim-Jam Tv-n a mesék nagy része: Barney, Iglogloo, Sam a tűzoltó...stb.


Cartoon Network nem engedett nálunk.


Jövőre sulis lesz már. Tehát ő nagyobb, de nem szereti az agresszív meséket. (Szerencsére)

2010. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen,kisfiamnak is a jim-jam-t szoktam bekapcsolni.Délelőtt szokta nézni,antonhy a hangya,bob mester bár ez nagyon ritkán van amikor Ő nézi,lapkamalac,thomas. De mostanában dvd-t is néz.Süsü,kis piros traktor,gyerekdalok.
2010. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
igen, Dórát szereti, meg a reklámokat. Ja és a Két pasi meg egy kicsit:)
2010. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves. Ő bekapcsolja, ha nézni akarja, de kb. 5 perc múlva ki is kapcsolja, mert megunja. De mondjuk ez napjában többször előfordul.

Olyan kis önálló már. Táncolni is szeret, ezért a zenecsatornát is kedveli.

2010. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!