Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy eves kislanyom megnyalogat...

Egy eves kislanyom megnyalogatta a ceruzaelemet, lehet tole baja?

Figyelt kérdés
Tudom, eleg vicces es buta kerdes, valoszinu nem lehet tole baja, de inkabb irjak tobben is ezt mint hogy itt aggodjak ezen. Nem volt megfolyva az elem.
2016. febr. 9. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt kifolyva a sav, akkor szefinted megis mi baja lenne egy darab fem megnyalasatol ???
2016. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a nagyobb fiam állandóan rágja, kiszedi a távirányítóból. 7-8 hónapos kora óta, vagy 100x szedtem el tőle a bárhonnan kioperált elemeket és volt, hogy a lerágott karikát a végéről az orrából húztam ki. Baja még nem volt belőle, de agyrém elemkeresés megy mindenhonnan. 2 éves amúgy. Nem tudom, ezzel megnyugtattalak-e, de nem lesz tőle bajotok, csak ne jöjjön rá a lányod is, hogy mennyi minden elemmel megy :P
2016. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyalogatastol semmi. Csak ha raharap es kifolyik a sav
2016. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, hiszen nem folyt, de vigyázz az elemekkel, ne kerüljön többé a kezébe, mert le is nyelheti, sajnos volt már ilyen, és az halálos lehet.
2016. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!