Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pelenkát vegyek 2 éves...

Milyen pelenkát vegyek 2 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Eddig éjszaka a kombidressz fogta a pelust de mióta pizsamát használ a lányom azóta minden reggel tiszta pisi a pizsamája.Lehet kapni külön éjszakai pelenkát erre a célra?Vagy a pelusra húzható gumipelenkát?Bár ez szerintem kényelmetlen.Én Huggiest használok mostanában mert olcsóbb mint az eddig használt Pampers de a pizsi annál is pisis lett reggelre.Mit tanácsoltok?
2008. szept. 17. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én isvégigpróbáltam mindent! Az egyetlen ami jó volt az a Lidl-ben kapható Cien márkájú . Liberó minőségű és nem drága-és elég sok nedvességet felszív-ezzel sosem volt ilyen problémánk.
2008. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom is kettő, a legjobban bevállt a Libero Up and Go bugyipelenka. Bár drága.

2008. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval én is azt mondom, hogy a Liberó típusú-ezért ajánlom a Lidl-t. a minőség ugyanaz, de az ára sokkal olcsóbb.
2008. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy még a Pennys pelus se rossz. Valamint én azt javaslom, hogy vegyél neki body-t vagy kombidresszt ilyen nagyobb méretben. Ilyen hidegben még nappal is jobban szeretem ezeket, mert nem jön ki a dereka, jobban védi.
2008. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én folyamatosan úgy csináltam a lányomnál (ő most 5 éves) és most a kisfiamnál is úgy csinálom (most 6 hónapos), hogy éjszakára eggyel nagyobb méretű pelenkát adok rá. Napközbére még elég most a picúrra a pampers 3-as pelus, de éjszakára ráadom a 4-est (most 8 kg).

Amikor kinövi a 3-as méretet, akkor egy darabig ugyanazt kapja nappalra és éjszakára. Amit egyszer kifolyik belőle, akkor váltom az éjszakait nagyobbra.

Nálunk így vált be a pelusozás.

2008. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.Az a baj hogy ő most is négyeset használ.
2008. szept. 19. 06:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi eddig a Pampers Sleep and Play-t használtuk éjszakára, de mivel 7-ből 2* tuti kicsurgott a pisi, most A Lidl nagycsomagos pelusát használjuk.
2008. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!