Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit eszik ebédre 1 éves...

Mit eszik ebédre 1 éves körüli gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Az én kislányomnak már azt adom amit mi eszünk, de mi elég sokszor tésztát meg húst eszünk, főzeléket, salátát ritkán.Nálatok ez hogy van, ti miket főztök?
2010. márc. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még főzeléket csinálok neki, mert nincs egyetlen foga sem:( Levesekből szoktam neki adni, amit magunknak főzök, és ha húst eszünk, akkor azt adom feltétnek.
2010. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk jórészt üveges bébiétel, rengeteg fajtát kipróbáltam már. Anyatejes is még. Ma valószínűleg borjúhúsos rizst eszik.
2010. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a baj, hogy nem vagyunk se főzelékesek, se levesesek, tészta-rizs-krumpli van sokat, és ez nem egészséges. Ezért a lánynak sokat főzök külön főzeléket, és külön etetem, utána eszünk mi-mert ha látná, ugye ő is azt akarna enni, amit mi. Vagy ha megette a sajátját, persze ehet a mienkből is.
2010. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen főzelékeket csinálsz neki?
2010. márc. 24. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!