Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szegény picim megcsipte egy...

Szegény picim megcsipte egy rohadt darázs vagy méhe, nemtudom melyik volt? én vettem ki a fullánkját. Most aggodom érte, nagyon sirt. Enni sem volt kedve inkább elaludt.

Figyelt kérdés
Mire figyeljek?semmi tapasztalatom ilyen téren.Ha allergiás rá mi történhet?
2010. márc. 22. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:

adj neki kalciumot.

A csípés helyét hűtsed.

2010. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De most alszik,nem rakok neki semmit oda,felkeltem.
2010. márc. 22. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha benne maradt a fullánk akkor nagy valószínűséggel méh volt.

Kalcium ahogy az elősző válaszoló írta, és borogatás.

2010. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha volt fullánkja, akkor méh volt. Hol csípte meg? az se mindegy! Ha a kezét, akkor borogasd!Ha allergiás lenne a csípésre, akkor már látnád rajta.(nehéz légzés, erős duzzanat, csalánkiütésszerű pöttyök)
2010. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha alszik,ne keltsd fel.Ha allergiás lenne a csipésre,akkor már feldagana a helye és fulladna a babád.Nem lesz semmi baja,ha kialussza magát.Esetleg a csipés helyére tegyél madj hidegvizes borogatást.
2010. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tarkoján csipte meg.Igen méh lehetett.Piros neki a környéke és a csipésnél duzzadt.Szoval kb egy orája volt.Ha allergiás lenne már baj lenne ugye?Jajj ugy féltem,le sem merek pihenni,járok be megnézni szegény 5percenként :(
2010. márc. 22. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, h aki allergiás rá, a második csípésnél jönnek elő a tünetek, szóval ha ez volt az első, akkor nem lehet nagy baj.
2010. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

HU ez sem tul megnyugtato,de köszi a válaszokat!:)

Alszik szegény mint a bunda,máshol nem dagad és a légzése is rendes.Remélem már jol lesz.Köszi mégegyszer a válaszokat.

2010. márc. 22. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha allergiás lenne, rögtön dagadna mindenhol, ne aggódj, minden rendben van. Ja igen, a méh fullánkja kampó alakú, így kiszakad neki, mikor éleltében először és utoljára szúr vele, ugyanis belepusztul. Ha ez vigasztal, akkor a méh sem lehet túl jó bőrben...bocsi ha kicsit morbidra sikerült:D
2010. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!