Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kell bánni a gyerekekkel?

Hogyan kell bánni a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Máma itt volt az egyik ismerősünk,hozta magával a 3 majdnem 4 éves kisfiát,és olyan kis aranyos meg minden,de én talán még jobban zavarban voltam mint ő.Kicsit megijedt tőlem a babuci,pedig egyáltalán nem vagyok egy ijesztő emberke:)Sajnos nem nagyon tudtam vele mit "kezdeni."De ez már máskor is megfigyeltem.Nyáron unokatesómék kislánya volt itt,1 éves,és vele se tudtam úgy ellenni.Egy kicsit komolyabb vagyok mint az átlag,talán ez okozhatja ezt?Hogyan kell kommunikálni a kisgyerekekkel,babákkal?

15/L


2010. márc. 21. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
He! Máma vót ottane?
2010. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon én sem tudok kommunikálni velük, el sem tudom képzelni, mit lehet velük beszélgetni, de ha ott vannak körülöttem, adódik magától a dolog, valószínű a dedós agyfelfogásom miatt megtaláljuk a közös "hangot":))olyan rajzkölteményeket kapok, hogy csuda..:)de már nem vagyok annyi idős mint te, te csak ne aggódj, majd alakul a dolog.
2010. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez a babákkal, kisgyerekekkel szembeni félszegség csak akkor múlt el, amikor megszületett a saját gyerekem. De most is csak a csecsemőkortól másfél éves korig tudok mit kezdeni a gyerekekkel, mert eddig terjed a tapasztalatom a saját lányommal. Vannak ilyen típusú emberek. De férjem például mindig azonnal megtalálja a hangot bármilyen korú gyerkőccel, hozzá egyszerűen vonzódnak a kicsik. Szerintem hagyni kell időt nekik is, hogy feloldódjanak, szemügyre vegyenek Téged, és ők kezdeményezzék a kommunikációt. Egy négyévessel esetleg le lehet ülni rajzolni, vagy megmutatni a szobád, plüssállataidat stb.
2010. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
18:26 Ez kemény volt, akkorát netevettem :)
2010. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!