Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a családi...

Mi a véleményetek a családi napköziről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég általános a kérdésed. Én is csak általános dolgokat tudok írni. Sokkal jobbnak tartom, mint a bölcsit, mert kevesebb gyermek van, sokkal személyesebb kapcsolat lehet velük. Mint a nevében is benne van "családi".

Eddig bölcsiben dolgoztam, most családi napköziben, kislányom másik csanába jár. Imád ott lenni, ma pl papírokat vittünk be (náthás, itthon vagyunk), és pityergett mikor eljöttünk, nagyon szeret ott.

Nálunk 7 gyerek van 2 felnőttre.

Csak jót tudok írni róla. Mondjuk a miénk ingyenes, mert önkormányzati fenntartású, amúgy elég húzós.

2010. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drága! Egyébként nagyon jó dolognak tartom. Előző!: Hol van a tiétek ami ingyenes?
2010. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bánod a falut nem írom le, csak annyit, hogy Győr-Moson-Sopron megyében egy 3000es faluban. Amúgy a környékünkön rengetek önkormányzati csana nyílt mostanában, ami ingyenes (kaját kell csak fizetni, kb havi 4-5000 ft)
2010. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem a havi 4-5000Ft még nem olyan soknak számít.

Az én fiam bölcsis, szintén győr sopron megyében. Én mondjuk teljesen meg vagyok vele elégedve, 7-en vannak 2 nevelővel, a fiam imád ott lenni. 6-7000 között fizetek egy hónapra, plusz a pelus,popsitörlő,papírzsepi,szalvéta, ilyenek. Én akárhogy számolom is, 7000ft-ból nem tudnék egy hónapban napi 4 étkezést kihozni a gyereknek itthon.

2010. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 20.25-ös!

Aki azt írta, hogy nagyon drága nem a 4-5000 ft-ra gondolt. A családi napközik általában fizetősek, olyankor olyan 60-70e ft körül mozog havonta. Ritka az olyan csana, ahol csak a kajáért kell fizetni.

Üdv: csana gondozónő

2010. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én családi napközit üzemeltetek,ezért voltam kíváncsi az a szülők véleményére.köszönöm
2010. márc. 20. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Meg tudhatom, hogy hol üzemelteted a családi napközit? Budapesten? Mert most szeretném beadni a 2 éves fiam.
2010. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!