Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesem ok nélkül kezd...

3 évesem ok nélkül kezd sírni, mondja is hogy nem tudom mért sírok, de vegyél fel és vigasztalj meg, nappal és lefekvés után is, miért?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen nálatok? Ovis, lehet hogy azzal van összefüggésben?

Éjjel többször felsír, okát ő se tudja, mellettem lévő kiságyban alszik.


2015. okt. 16. 05:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így jön ki a feszültség belőle. Lehet , hogy az ovi miatt , de bármilyen apróság is feszültséget okozhat , amire mi felnőttek nem is gondolunk.
2015. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is szokott ok nèlkül sìrni. Ha megkèrdezem tőle h mièrt sìr, akkor annyi a válasz, hogy "azèrt sìrok, mert sìrok".
2015. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 hete kezdte az ovit, imádja. Kb.1,5 hete észrevettük hogy úgy sír, mint egy kislány (pedig még a sírás sem volt rá jellemző), ok nélkül, ill. minimális okkal. Ilyenkor ölbe veszem, megpuszilgatom, simizem és egy perc múlva már semmi baja sincs. Gondolom az oviba való leválás folyamata ez is.
2015. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!