Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek adhatok multivitam...

Szerintetek adhatok multivitamin tablettát 19 hónapos kislánynak, ha az van ráírva, hogy 3 éves kor alatt ne adjam?

Figyelt kérdés
Csak vitamin van benne,és ahol vettem azt mondták nyugodtan adhatom.
2010. febr. 27. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem adnám.Van egy csomó más multivitamin készítmény,ami egy éves kortól adható.Nekem két éves a fiam,a Cebion multi-t kapja,vagy a Marslakócskák szirupot.
2010. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább természetes vitaminokat,gyümölcsöket,zöldségeket adnék neki.
2010. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám. Van kifejezetten kisdedeknek való multivitamin.
2010. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyet adj neki!Ne véletlen van a többire ráírva kor meghatározás.

2010. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cebion multit sokan dícsérik. Mi Pharmanex Jungamals-t szedjük, ez vált be, de az én fiam már 6 éves. 4 éves kora óta ezt szedjük. És csak ajánlani tudom.
2010. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezt most komolyan kérdezed? Szerinted miért van ráírva, hogy ne add 3 év alatt?

Adj neki inkább természetes alapanyagu vitamint, én csak FLPs aloe vera termékeket adok lányomnak. Makkegészséges.

2010. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha NUTRILITE vitamint vettél neki akkor add nyugodtan.22 hónapos a fiam és ezt kapja már 3 hónapja,azóta nem betegeskedik.Pedig elötte kéthetente egy hétig beteg volt.
2010. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Az lemaradt,hogy akkor cebiont szedett.
2010. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne add. a 3 éveseknek és idosebbeknek más mennyiségben van szukséguk a vitaminokra, a tabletták pedig ugy vannak osszeállítva, olyan erosségben, ami nekik valo. tuladagolni meg a vitaminokat sem kell, és nem is mindig jo.

kisebbeknek inkább cseppeket (cebion c-vitamin vagy cebin multi), ezek adagolhatok kisebbeknek is.

a multivitamin nem csak C-vitamin, hanem komplex, minden szukséges vitamint tartalmaz ezen kívul.

2010. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az van ráírva, hogy 3 éves kor alatt nem lehet adni, ami azt jelenti, hogy 3 éves kor alatt nem lehet adni. Ez tök egyértelmű. Nem azért van ráírva, hogy tarkább legyen a doboz...
2010. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!