Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Győrben hol csinálnak tűvel...

Győrben hol csinálnak tűvel füllyukasztást?

Figyelt kérdés
Kétszeri belövés pici korban, orvosi fémmel sajnos nem jött be (begyulladt, csomós lett), most - 4 évesen - megpróbálnánk hagyományos úton, arany fülbevalóval...
2015. jún. 1. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Piercinges szalonban és kozmetikában, esetleg bőrgyógyászaton.
2015. jún. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Igaz nem gyori vagyok de nalunk miskolcon vannak meg vedonok akik csinaljak. Szerintem nalatok is igy van. Erdeklodd meg a vedonotoknel o biztos tud rola ki vallalja meg. :-)
2015. jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Védőnők, csecsemősök, piercerek, kozzmetikusok, stb.

Én "csak" egy diplomás ápoló anyuka vagyok, de én is szoktam (igaz, csak ismerősöknek, és felnőtteknek ingyen, és nem tűvel, hanem branüllel) :)

2015. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom!

És tényleg jobb lehet tűvel, mint lövéssel, hogy talan ugy nem csomosodik be neki?

2015. jún. 3. 07:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább életkortól függ. Egy négyéves ráadásul már piszkálni sem fogja annyit, mint egy csecsemő, attól is begyulladhat ugyanis.
2015. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én felnőttként lyukasztottam ki 33 évesen, és nagyon sok bajom volt vele így is, az egyiket be is növesztettem, újra kell majd. A rendben lévő lyuk is 7 hónap alatt gyógyult csak meg, addig levedzett, vérzett.

És nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy gyerekkoromban megkíméltek ettől, az oviban és iskolában mindig központi program volt, hogy legalább egy kislány hangosan sír vagy ordít a fülbevalójával kapcsolatos probléma miatt.

Anyukámnak, nagymamámnak ki sincs lyukasztva.

2015. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
embere válogatja, én azért vagyok hálás nekik, hogy hagyták, hogy én döntsem el, mikor akarom :) 33 évesen már nem kellene begyulladnia, lehet, h allergiás vagy
2015. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocs, asszem félreolvastam, valamiért azt hittem, "hálás lettem volna a szüleimnek, ha gyerekkorban lyukasztják"
2015. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kerdesre valaszoltam h talan mit probaljon meg a kerdezo, az nem hasznos,na de az amikor vki arrol ir h levedzik a fule, es h hany evesen lyukasztotta ki az nagyon epito jellegu valasz. Ezert szeretem ezt az oldalt. :-)
2015. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Akkor itt valami bibi van, mert nálam egyik válasznál sem látszik semmiféle értékelés, csak az enyémnél van 0%.
2015. jún. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!