Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cipő orrvédőről vannak tapaszt...

Cipő orrvédőről vannak tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Vad motorosok vagyunk és nem akarok úgy járni mint tavaj, hogy egyik cipőjének se volt orra.Nem tudom milyen márkát vegyek ésazt se, hogy érdemes-e kadni rá a pénzt. Megfogja tűrni a lábán. Tényleg védi a cipőt?
2010. febr. 25. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A cipőt tényleg védi, én valami olcsóbbat vennék, és inkább abból többet mint valami drágát és ne legyen jó...
2010. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én elvből olyan cipőt veszek, aminek gumis az orra, így kettőt ütök egy csapásra. :Á)
2010. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is mocisok voltunk. Kínaiban szoktam venni dupla gumival készült tornacipit, abból 2-3 db-ot egy-egy szezonra, és azt nyűttük bicajhoz, mocihoz, homokozóhoz...stb. Gépben is mosható. És idény végére fogy el az orra.

De lehet kapni pl Müller-ben BIG cipővédőt, azt hiszem 2500,-HUF.

2010. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mi nekünk 3 nap alatt motorozza le a cipő orráról a gumit. Azért érdekelne a big cipő orrvédő az is ilyen hamar elkopik?
2010. márc. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!