Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekkel lehet nézetni...

Kisgyerekkel lehet nézetni south park-t?

Figyelt kérdés
3 és 6 évesek,és nincs most jelenleg semmilyen más mese.Ilyenkor néhetik egy kicsit a south parkot?

2015. ápr. 4. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az nem gyerekeknek szól.
2015. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen?

Én kb 3 csatornán találtam.

Cool tv, MTV2, mindjárt a super tv2...


South park semmiképpen. Abban annyit káromkodnak, meg az különben is felnőtteknek készül...

2015. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem... de este 7kor ki ne találd már, hogy nem megy mese sehol... én 5 évesem épp nyuszipéter néz... de ha már kiírtad a kérdést, biztos van net is. na meg nem hiszem, hogy egy 18 karikás "mesét" leadnak este 7kor bárhol...

de hát te tudod

2015. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

en is neztem egeszen kicsi koromban, de azt szogezzuk le hogy ez minden, csak nem mese- ( animacios film, de nem mese es foleg nem gyerekeknek) raadasul en angol nyelven lattam, es ugy akkor semmit nem is ertettem belole, de mar akkor is tudtam kb 5-6 evesen, hogy ez nem gyerekeknek valo.

ha semmilyen mese nem megy, akkor miert nem kapcsolsz nekik egy dokumentum filmet allatokrol, vagy miert nem meselsz nekik te magad egy konyvbol / netrol? esetleg laptopon is mutathatnal nekik meset , ott kereshetsz is barmit, amit ok szeretnek. annyi opcio van.

2015. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamukérdés. persze, pont nem megy más mese. Sehol se megy napközben, délután south park...Más mese meg megy vagy 4-5 csatornán.
2015. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az M2-n, ha jól tudom egész nap mese szokott menni.

A South Park attól, hogy rajzfilm, felnőtteknek szól.

Hallgass bele egy részbe.

Őszintén szólva én 20 éves korom alatt nem is szerettem, nem kötött le.

Nagyon trágár és a témák, amiket boncolgat...

(Én szeretem, de nem gyerekeknek való.)

Tegyél be a számítógépen egy Disney-t vagy hasonlót.

2015. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kérdésre a válasz nem egy 3 és 6 éves nem igazán nézhet 18-év feletti műsort de ez a te dolgod!

A véleményem ez egy kamu kérdés egy unatkozó tinitől aki várja hogy most itt mindenki kiakadjon és hepajkodjon ő meg majd röhög....

ha nem kamu nem hiszem el hogy semmi gyerek mesét nem találsz a neten.

2015. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 és 6 évesnek tv-t sem igen kéne néznie, nemhogy ilyet! Youtube-on keress nekik való műsort, ha már minden áron azt akarod, hogy zombuljanak valamin!
2015. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Te most VICCELSZ??? :O


Mit gondolsz? Miért van ott előtte a figyelmeztetés meg a (18+)-os karika (piros pötty a jobb felső sarokban)?

No meg szerinted miért mondja be előtte Mohai Gábor is magyarul, hogy:


"Filmünk szereplői kitalált alakok!

A műsorban CSÚNYA SZAVAK HANGZANAK EL, megtekintését SEMMILYEN KOROSZTÁLYNAK NEM AJÁNLJUK!"


(Oké, vicces, hogy semmilyen, de korosztályról igazán 18 alatt beszélhetünk!)


Meg bár én már felnőtt vagyok, nekem is kellett idő, míg ráéreztem ennek az egésznek az ízére, addig rühelltem az egészet! A SP-ban elég sok a felnőtt irónia, amit nem értenek, sőt még olykor én felnőtt fejjel sem mindig, pedig az IQ-m 130! Akkor szerinted ők? Ők aztán garantáltan korán vannak ehhez!


Ugyanez vonatkozik a Family Guy-ra, a Brickleberryre, Archerrem meg az egész Comedy Central-ra! Nem 6 meg 3 évesek számára alkotott műsorok ezek, ne nézesd meg velük! Vagy ha mégis, és nem tisztelnek, nem becsülnek, és a szemedbe káromkodnak, akkor köszönd meg magadnak, hogy nem hallgattál ránk!


Mindezt mondom a legnagyobb jóindulattal.

2015. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!