Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bp. -i anyukák, akikLysi...

Bp. -i anyukák, akikLysi halolajat adnak a gyereküknek. Hol szerzitek be?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Én a Lysi webshopból szoktam rendelni, olcsóbb, mint bárhol máshol, mert ez a cég hozza be Magyarországra. Sajnos most néhány napot várni kell a gyerekeknek való halolajra, éppen a múlt héten érdeklődtem náluk telefonon, azt mondták, késve indult el Izlandról az új szállítmány, de ezen a héten biztosan megérkezik. A hölgy, akivel beszéltem, azt mondta, hogy a honlapon azonnal jelezni fogják, hogy ismét kapható. Inkább kivárom, hogy megérkezzen, mert már sokféle hasonló terméket kipróbáltunk, de egyik sem volt ilyen hatásos. AZ íze nem biztos, hogy tetszik a gyerekeknek, de az összetétele messze a legjobb a piacon.
2015. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért kérdeztem ,mert egy webáruházból rendeltem, de tegnap felhívtak, hogy nem tudták beszerezni. Abban maradtunk, hogy várunk még péntekig, mert más dolgot is rendeltem tőlük, de ha addig sem sikerül beszerezniük, akkor én is felkeresem a cég saját webáruházát.
2015. febr. 24. 11:26
 3/4 anonim válasza:
Szia, csak szólok, hogy megjött Izlandról a Lysi szállítmánya, én már ma reggel rendeltem is.
2015. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is megteszem!
2015. márc. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!