Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb önkormányzati...

Melyik a legjobb önkormányzati bőlcsöde Budapesten a 4. kerületben (Újpesten)? Mennyi idősen lehet (kell) beíratni a babót?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, a tesómék a Dalos ovira esküsznek, ez a izzó lakótelepen van. Önkormányzati ugyan, de ha nem vagy körzetes, akkor fizetni kell... és nem is keveset! Beiratkozni akkor kell, mielőtt betölti a kicsi a 3 évet. Jelentkezés az oviba mindig tavasszal van (április környékén), majd sikeres felvétel után augusztusban kell beiratkozni. Az első óvodai nap, a gyermek 3 éves kora. Az én gyerekem aug.29-én született, tehát ő szeptember 1-től már mehetett oviba.
2010. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

Bocsi, nem figyeltem , hogy bölcsit keresel! Sztornó az előző hozzászólásom!

2010. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

semmi gond :)

az infó jó lesz 2,5 év múlva :)

2010. febr. 9. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nagyon jókat hallottunk a rózsaliget bölcsiről, én is oda írattam be a kicsikémet. Majd megírom mik a tapasztalatok:)
2011. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Végül mi is a Rózsaligeti bölcsibe adtuk le a jelentkezésünket.

Megírnád milyen tapasztalatokat szereztetek ott?

Előre is köszi.

Írhatsz privibe is, ha gondolod.... :)

2011. márc. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!