Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdett el gyurmázik a...

Mikor kezdett el gyurmázik a babátok? Nem ette meg elöször?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem a kislányom egy és fél évesen kezdet el gyurmázni. Nekünk ilyen gyümölcs illatú gyurma volt és gondolom tetszett neki az illata ... hát bele harapott de rá jött hogy nem finom és ki köpte azonnal :D !!
2010. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sógyurmát adtam neki eleinte, másfél éves korban kb. Megkóstolta, de túl sós volt neki :) Azóta már kapott rendes gyurmát is (olyan illatosítottat), azt is 1-2x a szájához vette, mert azt játszotta, hogy ennivaló, de nem kóstolta meg.
2010. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam már csecsemő korában is mindent a szájába vett, most 26 hónapos és még megvan ez a jó szokása. Gyurmázás közben is sajnos újra és újra előfordul hogy megkóstolja. Ezért sajnos el kellett rakjam.
2010. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kisebbik fiam 2 éves,a nagy 3,5....van gyurmájuk...de nem nagyon játszanak vele,főleg mert a kicsi megeszi...legutobb 2 dobozzal vettem,azóta sem láttam hol lehet.eltüntették az összeset....
2010. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!