Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves gyereknek lehet migrénje?

8 éves gyereknek lehet migrénje?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Öcsém is volt egy hetet kórházban-kivizsgáláson.

Első lépésben próbáljon meg többet pihenni, többet enni és főleg többet inni, levegőn lenni.

2010. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És vidd orvoshoz, komoly betegség jele is lehet.
2010. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már voltunk idegorvosnál,csináltak neki EEG-t rendben volt,tavaly voltunk kórházban ,mert hányott újra elküldtek idegorvoshoz,reflexeket vizsgálta,rendben.Most megint fejfájásra panaszkodik,és hányott,ezért gondoltam ,hogy lehet migrén.
2010. febr. 5. 08:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális tutti. Vidd másik orvoshoz, de ne hagyd annyiba. Szegényke, nagyon sajnálom. Nekem gyerekkoromba olyan migrénem volt, hogy a falba vertem a fejem mert akkor eltompitotta. Már azt hiszem hülyének néztek. Senki nem hitt nekem azt hiszem. Aztán kisült ingadozó vérnyomásom van és néha ugy felment hogy az csak na. Ez okozta.
2010. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de kiváncsi vagyok. Voltatok orvosnál? mit mondtak?
2010. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint már írtam,voltunk orvosnál,de mivel akkor mindent rendben talált csak különböző vitaminokat kapott.Márciusban elviszem megint.
2010. febr. 10. 07:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. Nekem is kisgyerekkorom óta vannak migrénes fejfájásaim (1-2 hetente), amúgy teljesen egészséges vagyok. Ez nálam hajlam, örököltem a nagyanyámtól.
2010. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!