Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5-6-7 éves gyermekednek...

5-6-7 éves gyermekednek korlátozod a szülinapi bulikba járását?

Figyelt kérdés

A kisfiamat elég sok helyre meghívják,ez évi 10-12 buli.

Általában elszokott menni,mert senkit nem akarunk megbántani,és persze jó érzés,hogy kedvelik,szeretik.

De ez rengeteg plusz pénz,minimum 2500 ft./alkalom?!


2010. febr. 3. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a buliba járás gyakoriságát korlátoznám,hanem az ajándékokra költött összeget venném egy kicsit vissza.Kevesebb pénzből is ki lehet hozni nagyon jó kis ajándékokat,meg a kis házigazda úgyse jegyzi meg személy szerint h kitől mit kapott,őrül neki és kész: )
2010. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egy "mindene meg van" baráti kör,így a minimum összeg 2500 ft,általában könyvet szoktunk vinni,annak találom értelmét,de nem nagyon kapható ez alatt az összeg alatt értelmes könyv:(
2010. febr. 3. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Lányomat is szokták hívni "mindene megvan" kisgyerekek bulijába.Ha abból indulsz ki h úgyis mindene megvan,tehát nem tudsz neki olyat adni amire tényleg szüksége lenne,bőven elég sztem vmi kis apróság,meg mellé csokitvenni(azt minden gyerkőc szereti :D)Mi így szoktuk,1000Ft-ból vagy még kevesebből általában kijövünk.
2010. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

húúú,akkor te nagyon ügyesen csinálod


nálunk a neves/figurás törölköző,társasok,könyvek,drágább autók a menők:(

2010. febr. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!