Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szívritmuszavar kisgyereknél?...

Szívritmuszavar kisgyereknél? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
3 éves most állapították meg nála, de a nagy kivizsgálás még hátra van. Volt valakinek hasonló problémája?
2014. dec. 11. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkinek a családban. Csecsemőkorom óta van. Soha semmi gondom nem volt vele, heti 4x sportolok, terhelhetem magam, szültem is, csak van :) néha érzem, néha nem. Nem nagy ügy! :) Nyugi!
2014. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt pont 3évesen,de aztán kinőttem.Általában kinövik,de ha mégsem,nem szokott különösebb gond lenni vele!
2014. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öcsémnek az oviban vették észre valami általános vizsgálaton 25 éve. Igazából kb. tini koráig járt ellenőrzésre vele és fogalmam sincs, mikortól nem kellett mennie, de soha semmi gondja nem volt, csak amikor egyszer a munka/egyetem/munka kimerültség miatt kidobogott egyik pillanatról a másikra a szive már felnőtt korában, akkor azt hitte, visszajött és most gond van. Csináltak neki újra vizsgálatokat és átnézték a papírjait gyerekkorától kezdve, majd megállapították, hogy teljesen eltűnt a ritmuszavar. Szóval nem tudom, mikor nőtt eki teljesen, de sosem volt vele gondja, csak járni kellett ellenőrzésekre évekig.
2014. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó! köszönöm!!! Tulajdonképpen semmi külső jele nincs, véletlenszeüen vette észre a háziorvos amikor a szivét halgatta. Elküldörtt EKG-re, ott is látszódott.:( És majd mennünk kell szívultrahangra.
2014. dec. 11. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy egészen megnyugodj: 16 éves voltam, amikor ritmuszavart állapítottak meg nálam. Szültem 3 gyereket, végig dolgoztam az életemet, de a szívemmel nem volt soha semmi bajom, és most sincs 80 évesen.
2014. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyémnek is 3,5 évesen hallotta először a doki. Nekem akkor azt mondta, hogy beküld egy nagyobb vizsgálatra, de egyáltalán nem kell megijedni, mert a gyerekek 90%-ának előbb utóbb hallani, és ő mindet beküldi ilyenkor a biztonság kedvéért. Úgy is volt, tettek rá ekg-t, de minden rendben volt, és ott is mondták hogy gyakori, de általában nincs gond mögötte. Majd 6 évesen iskola előtt kell majd visszamennünk még egy vizsgálatra, ezt ilyenkor így szokták.
2014. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!