Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha fülgyulladása van azt...

Ha fülgyulladása van azt mindenképpen erős fájdalom és láz kíséri?

Figyelt kérdés
nem fáj neki csak annyit mond hogy olyan mintha be lenne neki dugulva,és sípolást hall.mi lehet ez?
2010. jan. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt hallójárat gyulladásunk, ami egyértelműen nem fájt a kicsinek, csak időnként furán féloldalra döntötte a fejét. Nem sírt, nem nyűgösködött, és nem volt láza sem.
2010. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem fájt, nem volt láz csak abból vettem észre, hogy folyt a genny a füléből
2010. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a fülfájás nagyon fáj. Ha dugulást érez akkor feltehetően csak ki kell tisztíttatni a fülét, mert ha sok a fülzsír akkor szokott sípolni, meg kattogni. Ha nagyobb gyulladás lenne akkor azért sírna, láz nem biztos, de a fülfájás hányással is jár.
2010. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt láza első nap és azt mondta, hogy hangokat hall(már tud beszélni), de fájdalomra nem panaszkodott.
2010. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak sokszor volt már fülgyulladása, 14 hónapos és én inkább mindig a váladékból vettem észre, hogy valami gond van. Láza csak egyszer volt, de akkor sem sirt, hogy nagyon fájna neki, pedig középfülgyulladása volt. Szerintem azért mutasd meg a fül orr gégészeten és majd ott megmondják mitől van!
2010. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!