Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Praktikus egy 4 évesnek a...

Praktikus egy 4 évesnek a fülvédő sapi helyett?

Figyelt kérdés

A lányom utálja a sapit, és valamelyik nap láttam itt egy linket ami nagyon tetszik, szerintetek megérné?Persze ebben a nagy hidegben ráerőltetem a vastag sapit, de tavasszal mikor már vékony kell lecserélhetném erre?Nektek hogy tetszik?Nem ciki?



[link]


2010. jan. 29. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van...21 vagyok és van egy 1 hós lányom:D ^^


Jó a fazo ilyen a minta nem:D


Édes...imádi fogja a kiscsaj:D

2010. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A második mondatodat nem nagyon értem, de köszi!Máshol esetleg nem lehet beszerezni olcsóbban?Vagy ez reális ár?
2010. jan. 29. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor lenne jó amikor hideg van,viszont ilyenkor max a sapkára rakva tudja hordani-láttam már úgy is-,tavasszal mikor már nem kell sapka,nem kell a fülvédő sem.Az én lányaim is ekkorák,én félnék,h megfázik a fejük,és hullani kezd a hajuk.Megmondom őszintén,nem sok értelmét látom azon kívül,h aranyos.
2010. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mégcsak nem is aranyos.

Bocs.

Egyértelmű sapkapárti vagyok!

2010. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sapka funkciója nemcsak az, hogy védje a fület. Vékony még a haj, és a fej könnyebben kihűlhet. Tavaszi hűvösebb napon is. Fülvédőt max. fülgyulladásból frissen gyógyult gyerekre adnék, meleg, de szeles időben, amikor amúgy sapka nem kell. A sapka viselése nálunk nem akarom vagy nem akarom kérdése.
2010. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!