Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy hízzon...

Mit tegyek, hogy hízzon kisiskolás fiam, létezik valami kiegészítő tápszer?

Figyelt kérdés

Kiegészítő tápszer, amitől hízhat? Mint pl a testépítőknek van ilyen tömegnövelő. Persze neki nem ilyen szeretnék, de nem létezik valami ilyesmi gyerekeknek? Nagyon vékony, válogatós, és kevés mennyiséget is eszik. Édességet persze bármikor megenné. :o) Szerencsére nem beteges, de szeretném, ha hízna kicsit.

Ötletek?


2010. jan. 28. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, próbáld ki a kolosztrumot nekünk segített egy kicsit de ha nem beteges akkor nem lehet olyan nagy a baj.
2010. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hanyadikos és mekkora (súly, cm)?
2010. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni, 2 dl-es kiszerelésben, szívószálas, sűrű állagú, de nem tudom mi a neve . Nekem az ott dolgozók segítettek, rögtön tudták miről beszélek. De nem szereti a lányom.
2010. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet.7 éves a fiam alig 24 kg és mellette 134 cm.A suliba semmilyen kaját nem eszik meg és itthon is csak akkor ha már veszekszem vele.Nekünk a Béres cseppet ajánlották de lótúrót sem ér.Szedett már vitacolan szirupot,de már azzal jóllakott hogy azt bevette.
2010. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kisfiam idősebb és kevesebb kg :o( nagyon vékony. Annyit eszik mint a madár, de tényleg. Szendvicsből kb felét eszi meg. Azt hiszem nálunk is a sziruptól jóllakna. :o) Kekszet meg ilyeneket azt mindig enne, szerencsére gyümölcsöt is szereti, de más rendes főételből keveset eszik.

Hiába beszélek is vele, nem tudom rávenni, hogy többet egyen. (pedig már mindent kipróbáltam, az ételdíszítéstől kezdve addig hogy egyáltalán nem szólok az evése miatt)

Még mézes kenyeret naponta akarom kipróbálni egy doki azt javasolta, de nem akarja nagyon, nem kívánja.

2010. febr. 8. 10:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha megtudod a nevét annak a DM-es szívószálasnak, légyszí írd le. köszi
2010. febr. 8. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de Nestlé a márkája és az van ráírva, hogy enni és inni való egyben. Gondolom azért mert annyira sűrű. Csokis, kekszes és tán vaniliás ízben volt. Én a tápszeres polcon találtam rá. Többet ne tudok segíteni. Ja és 2 vagy 3 db van egybe csomagolva és 900 ft körül volt. Ha bemész a dm-be ott fognak tudni ebben segíteni.
2010. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!