Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyereknek csinálnak...

3 éves kisgyereknek csinálnak vajon fagyasztásos szemölcseltávolítást?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Homeos cuccokkal szépen visszahúzódik, én nem bántanám szegényt.
2014. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, csinálnak.
2014. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálnak...de milyen szemölcs? Én is a homeós bogyókra szavazok,ha uszoda (futó) szemölcs.Kicsit hosszabb idő,de minek is kínozni a gyereket,ha van kíméletes módszer is!
2014. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oviban van járvány, mindenképp megyünk orvoshoz, csak ahogy olvasgatom, talán ez lenne a legjobb, meg a fertőző oldala miatt addig nem örülnek, ha viszem oviba, de ezek az ecsetelők ahogy olvasom, nem is biztosak és sokáig is tartanak.
2014. nov. 12. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem fagyasztatnám szegénynek. Kislányom is ennyi idős,tök sok szemölcse volt, ecsetelő nem használt és már én is gondolkodtam a fagyasztáson de végül az lett a nyerő ötlet hogy hintőporral minden nap befedtem. nem is kellett sok idő, a nagyobbak is eltűntek.
2014. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az ecsetelés vált be, de még így is hónapokba telt, mire az utolsó is eltűnt. Én vérehulló fecskefűvel kentem neki nyáron, amíg volt friss a kertben. Aztán vettem az ecsetelős verziót.
2014. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod a fagyasztásos módszer azért szélmalom harc,mert a vírus a szervezetében van,és míg azt nem küzdi le a szervezete,addig újra és újra ki fog jönni,és a gyereket is milliószor viheted vissza fagyasztásra. Persze az orvos megcsinálja, neki vagy munkája (kórházban) vagy jó pénz (magánrendelésen) ..te meg fogd le az üvöltő gyereket.

Én még mindig a homeós bogyókat ajánlanám, nálunk ugyanúgy bepirosodtak és kilökődtek tőle a szemölcsök,mint a fagyasztástól...és mosolyogva szedte be a bogyókat. Ha mégis a fagyasztás mellett döntesz,akkor meg azt javaslom,hogy az immunrendszerének is küldj valami "durva" segítséget. ...(és csak csendben mondom,hogy így téli időszakban az immunrendszernek egyéb vírusokkal is küzdenie kell,tehát ezért is nehezebb tőle megszabadulni)

2014. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!