Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekeknek (5 és fél...

Kisgyerekeknek (5 és fél éves) lehet szaunázni?

Figyelt kérdés
Hétvégén a barátainknál szaunáztunk, és a kisfiam is bejött. Nem volt semmi baj, piros volt nagyon az arca, de más nem. Neki nagyon tetszett, de kb 20 perc után már úgy kellett kitessékelni, nem akart volna még kimenni. Van valami ellenjavallat erre a korra a szauna ellen?
2010. jan. 25. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
20 perc? 20 percig egy felnőttnek sem ajánlott szaunázni. Max 10-12 percet javasolnak egy rendesen befűtött szaunában.
2010. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most voltunk hetelben, ajánlották a családi szaunát, ott 40 fok volt, oda be lehet vinni kicsiket is(egészen kicsiket 1 év körülieket).

Ha semmi baja nem volt, akkor sztem mehet máskor is.:D

2010. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem szabad neki!!
2010. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
50 fokra lett befűtve. Úgy volt benet 20 percet, hogy egyszer kiment kb. 5 percre aztán jött vissza. Neki nagyon tetszett. Egyfojtában ivott és locsolgatta a fejét! Én eléggé féltettem, de annyira jól érezte magát, hogy teljesen meglepődtem rajta.
2010. jan. 25. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, teljesen jó. Nem lesz baja neki! 5 évesen már mindent bírnak! Az enyém most 10, olyan 6 évesen volt ő is szaunázni először, azóta is emlegeti, mert nagyon tetszett neki. A most picikém (19 hónapos) őt nem vinném még be.:)
2010. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szigoruan tilosssssssss süt életveszélyes!!! a gyerkenek még nincs kialakult hóérzete összeomolhat a keringése..is....
2010. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 és fél ÉVESNEK!!! Hogy ne lehetne!

Kedves utolsó, félreolvastad?

2010. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!