Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen frizurája van egy...

Milyen frizurája van egy másfél éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Az én lányomnak most tartunk ott hogy vágni, vagy igazítani kéne egy kicsit elől mert a szemébe lóg. Fodrászhoz nem tudom vinni. Én meg bárhogy próbálom, fésülni, vágni, olyan természetellenes a hatás. Ötletek? Esetleg linkek kislány hajra?
2010. jan. 22. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi megnövesztettük a lányoknak-ikrek-.Most lassan 4 évesek,gyönyörű,derékig érő hajuk van.De ez csak annak az anyukának ajánlott,aki szeret,és valamennyire tud is vele foglalkozni.

Ezen az oldalon ugyan nagyobb lányok vannak,de hátha megtetszik valami:

[link]

2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Aranyosak ezek a kislányok. Én is meg szeretném neki növeszteni, legalább vállig, de az még messze van. Még hátul éppen hogy a nyakáig ér, elől meg még csak most ért le a szemöldökéig. Azzal van a gondom hogy mit csináljak vele addig még ilyen rövid? Csatt, gumi, stb?
2010. jan. 22. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is másfél éves és a válláig ér a haja.

Variálni szoktam neki vagy 2 oldalt vagy hátul 1 cicafarokba kötöm neki és oldalt 2db csat.

vettem neki a Rossmanban lehet venni kicsi tasakban van kb. 150-200Db kicsi vékony gumi.ezek jól fogják a kicsi selymes haját és nem csúszik ki olyan könnyen.

Ja és vettem neki 2db gyerek gumis hajpántot(kb.2,5cm széles elasztikus és színes).ha jobb idő van akkor fülvédőnek és homlokvédőnek is szoktam használni.

Olyan kis csajszis szokott lenni benne.

De ha otthon vagyunk akkor nem teszek bele neki semmit had pihenjen a kis feje.

Ha majd megnő neki kicsit hosszabbra akkor már ő is jobban engedi,hogy befonjam vagy variálni lehessen neki.

Boldog frizura csinálást kívánok.

19 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves lányom van és barnahajú.Úgy szokott neki lenni,ahogy a z elsőválaszoló adott linkett ott a 6.kép.
2010. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Én is azt a fajta gumit használom a kezdetektől,mint amit a második írt,az nem csúszik ki,de nem is gabalyodik bele.Kínai guminak is hívják.:))

Én nem nagyon szoktam csatolni nekik,mert az viszont kicsúszik,csak fonom és/vagy gumizom.Annyira megszokták,h nyugodtan üldögélnek akkor is,ha esetleg egy bonyolultabb frizurát 15-20 percig fonogatok nekik.:)(Nyáron szoktam a fejük tetején 10-15 pici fonott copfot csinálni,mint az afrofrizura.:))Nincs melege a fejüknek,és össze is lehet fogni a fonatokat.:)

Kis kézügyességgel kreatív boltban kapható francia csat alapra nagyon aranyos dolgokat lehet ragasztani,ott ugyanis kapni egészen kis méretűt is,a lányaim hajába a 4cm-es tökéletesen elég,de készen én még nem találtam.

2010. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Az a pici Francia csatot azért nem ajánlom ilyen piciknek,mert az egyik rokon kislány is lenyelt egyet és úgy akadt meg a torkán,hogy ha eszik iszik rá akkor megfulladhatott volna tőle.Nyelő és légcső elágazásánál akadt el neki.:(

Megműtötték.:(

Szóval az nagyobb lányoknak jobb akik nem vesznek és kóstolnak már meg semmit.De mindenki maga dönti el!!!

Én nem tennék bele!

2010. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Elfelejtettem,ha rövid a haja akkor próbáld a csitt-csattal kétoldalt elcsatolni,vagy hátra az egész fufruját,féloldalra ,hogy kicsi fufruja maradjon.És ha neked tetszik akkor a feje tetejére 1 kis pálmafát.:P:)))

Jó frizura készítést kívánok.

2010. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát a francia csatot csak megfelelő méretű hajba lehet betenni-mármint kicsiknek még nincs elég haja hozzá-,de lehet,h nem egyre gondolunk,mert ezt akkor se tudnák lenyelni,ha akarnák.És még a lányaim se tudják kivenni a hajukból,pedig majdnem 4 évesek.

Én erre gondolok:

[link]

Erre vannak még ragasztgatva mindenfélék,dekorgumi alapon virágok,szívek,katicák,ilyesmit.Én se nagyon tudnám lenyelni.:)

2010. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is a gumis hajpántot tudom ajánlani, vagy a sima hajpánot, vagy hajráfnak is szokták hívni. Lehet eleinte leveszi, de majd megszokja.

Akkor van ez a pattintós csat, azzal is hátracsatolhatod neki. Vagy olyan szökőkútban is lehet gumizni míg meg nem nől nagyobbra elől a haja.

Vagy eldöntöd hogy frufruja lesz és akkor levágod neki elől rövidebbre, hogy ne lógjon a szemébe.

LĂŠnyeg, hogy ne ĂŠrjen a szemĂŠbe Ă­gy se Ăşgy sem, mert a szemĂŠnek nagyon ĂĄrt.

RemĂŠlem kaptĂĄl Ăśtleteket.

2010. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja igen,bocsánat összekevertem a kicsi

csipeszcsattal:

[link]

Ezt nem ajánlom!!!

Ilyet nyelt le a rokonkislány.

Még1szer bocsi.

2010. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!