Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik székesfehérvári óvodáva...

Melyik székesfehérvári óvodával vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés

A fiam idén ősszel már ovis lesz, de most költöztünk ide, fogalmam sincs melyik ovi milyen..Nem a tárgyi környezet lenne a legfontosabb (bár az is lényeges) hanem hogy megértő, kedves óvónénik legyenek, a fiam ugyanis még nem beszél és nem eszik egyedül.Érdekes módon a bilizés viszont néha megy...

Szóval megértő, kedves, igazi anyapótló óvónéni lenne jó.


2010. jan. 17. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Amig nem szobatiszta,szinte egyik oviba sem veszik fel!!!

A Szivárvány Óvóda nagyon jó viszont!!!

2010. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi gondolom, csak arra látok is esélyt hogy azzal jutunk valamire 3 éves koráig.
2010. jan. 17. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam illetve olvastam itt, hogyha nem teljesen szobatiszta az még mehet, de ha nem ágytiszta ott nem aludhat.

Viszont beszélnie kell. Legalább az igényeit. Az evést nem tudom.

De mondom ezt itt olvastam, én nem tudtam.

2010. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én meg úgy tudom hogy ez óvoda függő, hogy kell e beszélnie pl.Sőt van ahol a szobatisztaságnak sem kell még 100%-osnak lennie.

De ez ugye nem is most aktuális még, csak a beiratkozás meg tavasszal van és addig jó lenne egy-kettőbe el is menni, szétnézni,ezért tettem fel a kérdést.

A fiam amúgy is csak szept.végén tölti a hármat tehát előbb úgysem megy, és bízom benne, hogy addig már csak elkezd beszélni...

Nagyon kellene neki a közösség,én kevés leszek neki még másfél évig.

2010. jan. 18. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tényleg nem. Mondjuk nem írtad mennyi idős a kisfiad, igazándiból nincs is elkésve. A szobatisztasággal semmiképp, de a beszéddel sem.

Jót hallottam a Ligetsori óvodáról, meg ami a kígyós iskola mögött van, nem tudom mi a neve. Mi a Szent Imrébe járunk, azzal is meg vagyunk elégedve.

Mondjuk lehet elkéstél már, mert ugyan nem kötelező, de ajánlott egy évvel korábban beratni. Hova tartoztok körzetileg?

Van Székesfehérvár honlapján (nem tudom hol) egy pdf file-os leírás az összes óvodáról Fehérváron. Jó megítélni az alapján nem tudod az ovit, de tájékozódásnak mindenképp jó. És az alapján útnak indulhatsz.

2010. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Polgárdiba. De itt meg 2 ovi van fullon tele.
2010. jan. 18. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor mielőbb indulj útnak mert itt is tele vannak az óvodák.
2010. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!