Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős használható a...

Mennyi idős használható a 70*140 es ágy? Rács nélül átalakítva

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 11:46
 1/9 A kérdező kommentje:
mennyi idős korig .......és nélkül.....
2010. jan. 14. 11:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a születésétől 70X140-eset használunk, 1 éves korig szoptatós párnával körbefogva a fejénél. Ahogy nőtt, egyre lejjebb raktuk a matracot és az ágy alját (ti. a miénk régi típusú, 5 fokozaton lejjebb állíthatós). A "rács nélkül átalakítva" - ezt nem biztos, hogy jól értem. Amikor már ki tud mászni, akkor lehet tudomásom szerint a rácsot levenni (vagy inkább rendes nagy ágyba fektetni, mi ezt fogjuk csinálni). De gondolkodom, hogy vendégágyat veszek, ami csak matrac huzattal és nem lehet leesni róla.

Tesóm azt hiszem végig 60X120-as ágyat használt, és amikor ki tudtak mászni, rendes nagy ágyat vett, de hogy le ne essenek, rácsot szereltek rá.

2010. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A leesés elkerülése miatt kell rács nélküli ágy, amikor már ki tudnak mászni. Ahogy látom, nekünk hamarosan, 1.5-2 éves korában (?), mert már próbálkozott és a mellé húzott ágyunkból már belejutott a kiságyába, pedig az ő matraca csak 2-3 cm-rel van lejjebb. (Most 16 hós.)

Első vagyok.

2010. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom örökmozgó, ezért mi csak 2 és fél évesen vettük le neki a rácsokat, mert különben elszaladgált volna alvás helyett. Most már érett annyira, hogy tudja, nem rohangálunk alvás helyett. A minimális határt te szabod meg, de fontos, hogy a babád már biztonságosan tudjon mozogni.
2010. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 20 hónapos múlt és épp két hete levettük a rácsot. Ugyanis ki nem állhatta és nem is szeretett aludni benne. Már régóta fel-le tud mászni a franciaágyra is és gondoltuk kipróbáljuk. A mi kiságyunk heverővé alakítható, a matrac elég alacsonyan van és a nagy ágyról sem szokott leesni, ha épp ott aludt. Éjjel ha megébred átjön még ugyan hozzánk, de nappal szépen és simán elalszik a kiságyán , amióta nincs rács. Eddig szinte nem is tudtam elaltatni benne, hanem elalvás után tudtam csak belecsempészni. Most úgy tűnik, hogy így rács nálkül nagyon tetszik neki a kis "helye". Ez a méretű kiságy még jó pár évig használható lesz.

2010. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off: Megkérdezhetem a 3.-tól, hogy nem állt fenn a veszélye, hogy amikor felébred és mielőtt odaértek, kimászni próbál, és kiesik? Pont azért, mert örökmozgó! (Mivel emiatt tervezem így ahogy írtam, akkor mást kéne?)

(Első voltam)

2010. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válasz az utolsónak a 3.-tól: Ezek az ágyak elég alacsonyak, nagyot nem tud esni, és 2 és fél éves korára már nagyon ügyesen mozog, de mi a biztonság kedvéért odatettünk egy vastag pehelypaplant a földre. Ja és a mi kiságyunk széle egy kicsit a matrac fölé nyúlik 3-5 cm-rel, így este se gurul le.
2010. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Első

2010. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok
2010. jan. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!