Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislánynak melyik...

4 éves kislánynak melyik társasjátékot vennétek inkább? Ami régen Hugó Hami volt, vagy Ki nevet a végén? Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én a kisfiamnak a 4 szülinapjára 3 társast vettem,mind nagyon bejött neki...mindennap játszunk velük. Zingo; Club 2%, (ez inkább logikai),és a "Mindent a helyére" :)
2014. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Mind a kettő nagyon jó, esetleg mind a kettőt nem lehet. De ha választani kell akkor Hugo Hamit venném, mert vissza emlékszek az én gyerek koromra és állandóan püföltük a vízilovakat. imádtuk :D A kinevet a végént én annyira nem szerettem uncsi volt és sokáig is tartott egy egy menet. Viszont én kis fiam szereti, de ő sem bírja végig az egészet, addig tart míg egy valaki bejut a célba, vagy valami hasonló "könnyítéssel". Szóval vízilovak!
2014. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
3-3,5 évesnek vettünk Ki nevet a végént, meg Bogyó és Babóca Úton az oviba-t. 4 évesnek Zingot, Micimackós Hol a csacsi farka játékot, gyerek Sudokut meg állatos Ki kicsoda társast. Meg van Boribon a Nagy szamócavadászat társasunk is, olyan mint gyerekkorom csontija. Én a püfölős játék helyett a dobókockás-számolóst vagy gondolkodós játékot választanám inkább. (jelenleg is sudokuzik a fiam az apjával)
2014. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Van most is vízilovas játék, csak békás változatban :) Nekünk a Hungry froggys van meg, nagyon szereti a fiam. Kell az ilyen típusú, gyors, nevetős játék is.

Ami nekünk még bejött az a camot junior, valaki már írta a bogyó és babóca úton az oviba társasát ( netes rendelésnél pont akciós most a régiójátéknál, talán 3.800 Ft), illetve az okoskópé oldalon szoktam rendelni SmartGames játékot (rush hours), vagy Orchard toys játékok közül is sok kapható (fruit frenzy, pop the shop, shoplist, busstop)- bár az eredeti angol oldalról rendelve sem nagyon drága.

2014. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

hugó hami az a víziló ami a golyókat eszi? nekünk van olyan, 2 évesen kapta, idámta, de mára megunta, soha nem veszi elő, talán már nagy hozzá 4 évesen.

én a kinevet a végénre szavazok.


enyémnek amúgy azok jönnek be amiben nem csak simán a bábukkal lépünk. van autós társasunk (versenypálya, autókkal kell lépni), jobban szereti mint a sima kinevet a végént. meg a kisvakondos társast is nagyon szereti, ott nem számos dobókocka van, hanem mintás, nagyon aranyos

2014. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

az én fiam most májusban töltötte a 4 évet és a keresztszüleitől két társast kapott(előtte itt és más oldalakon kutakodtam melyikek a legjobbak legnépszerűbbek és én adtam a keresztszülőknek a tippet)

Szóval kapott egy Zingot ami egy díjnyertes társasjáték,nagyon szuper imádja ő is mi is és kapott egy gyerek Activytit!Ez is nagyon jó!

én ezekre a kettőre tenném a voksom!

Az én 4 évesemet sem igazán köti le már a hugóhami!

2014. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).


Megnézem, amiket írtatok.

2014. jún. 21. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nincsen Hugó Hamink de a lányom 4éves kor körül imádta a Ki nevet a végént
2014. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kislanyom szereti a Bogyo es Baboca Irany az oviba es Kepkeresot, szinten Bogyo es Babocas.
2014. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!