Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell-e supinált szandál egy...

Kell-e supinált szandál egy 2évesnek?

Figyelt kérdés
Befele dől a 2 éves fiam lába,az egyik orvos szerint kell neki supinált cipő, a másik szerint felesleges mert minden ekkora gyerenek befele dől idővel majd elmúlik.Nekem jobban tetszene pl egy siesta vagy D.D. step szandi de ha az egészsége múlik rajta,természetesen megveszem a salust, nem tudok dönteni.Segítsetek!!

2014. máj. 25. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van csak ugyanaz az orvos mondta :) nemrég hogy legyen supinált, most meg, hogy nem kell. Így mivel utoljára azt mondta hogy nem kell, így nem kap olyat.

Miért tetszik neked a dd step? Azokba van harántemelő nem? Állítólag a sima talpú a jó . A supinált meg 1mm-el meg van emelve a belső része a saroknak, állítólag a befelé dőlő bokára az a jó.

Amúgy tényleg sokat változik még a láb.

2014. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A D.D. step és a siesta nekem a külleme miatt tetszik nem azért hogy mit tud,csak azt nem tudom hogy mire van szüksége a gyereknek.Amúgy a salusnak 0,5 cm dőlés van a sarkába!
2014. máj. 25. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a supinált, ártani biztos nem fog, de ha befelé dől a boka sokat segíthet. Ha már bölcsis, vagy ovis, akkor az nagyon sokat jelent, ha a benti cipő supi, mert az nagyon sokat van a lábán. Az enyém már majdnem 5, kinti szandálnak most már nem supináltat kapott, de a benti cipője mindig az.
2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!