Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2006.2-4 hóban, vagy 2008...

2006.2-4 hóban, vagy 2008 1-3. hóban született babátokról írnátok? De más dátumú is érdekel. Viselkedés felmérés.

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék: hol születtek, milyen volt a szülés, vagy bármi a gyerekkel kapcsolatos dologra. ( pl. testalkat, viselkedés...) de az sem baj, ha olyan ír aki szeretne beszélni a csemetéjéről. vicces történetek, kínos szituk, kellemes emlékek.csak annyit írjatok hozzá, melyik évben, hónapban született.
2009. dec. 28. 21:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

kedves Petra baba anyukája. nagyon meglepődtem, mennyire egyformák a gyerekeink. 2 héttel fiatalabb a fiam. most folyékonyan beszél, és szintén segítség nélkül alig 1 évesen már ment. bébiétel nem kellett neki, hát megpróbáltam a házi kosztot. ugyan 1 éves koráig próbáltam adni neki a tápot az ásványi anyagok és vitaminok miatt, de sokkal jobb volt neki az amit mi ettünk. nem cumizik, nem szopja az ujját. viszont minden nap tönkre tesz vmit. nem rosszaságból, inkább kíváncsiságból. folyton beüti mindenhova a fejét.

de a terhesség az más volt. a lányommal én is olyan mozgékony voltam és strapabíró, mint te a Petrával. a fiammal nyugisabb volt minden, nem dolgoztam túl magam. több volt a segítség is, és amúgy is gyesen voltam.


kíváncsi lennék olvassa-e az irományom olyan is akinek a kicsije 2006 márc végén-ápr elején született.


De szívesen olvasom az újabb babajellemzéseket is, kellemes emlékeket.

2009. dec. 31. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!