Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány órát kellene aludnia egy...

Hány órát kellene aludnia egy 2 éves kislánynak egy nap?

Figyelt kérdés

A kicsikém reggel fél 7- 7 körül ébred, este fél 10- 10-nél hamarabb nem akar aludni, hiába teszem már 8-kor a kiságyba. Délután fél 1-től alszik 2- fél 3-ig, de van hogy kevesebbet. Tovább nem hagyom aludni, mert akkor este nem alszik el 11-ig. Ha éjfélkor is alszik el, akkor is kel reggel, nem alszik tovább.

Nem kevés ez?


2009. dec. 24. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is pont így alszik. szerintem ez csak nekem kevés. neki elég lehet. vagy ilyen fajta. le se lehet ütni este, aztán egyik pillanatról a másikra beájul.

nekem igazából abból van elegem, h fél óráig-óráig kell könyörögni: tessék aludni.

3 gyerekem van, néha kivagyok.

Bár a legnagyobb meg nem is alszik mindig, pihenget, csendben van, de estére ő a leghisztisebb, ha nem aludt.

4 és 2 évesek, a fiú 3 hós.

ja, ha nagyot sétálunk, tehát másfél óránál többet, nincs gond az alvással. de akkor se húznak rá többet. a 2 éves is gyalogol.

2009. dec. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem csak egy baba van még. :) Igazad van lehet csak nekünk kevés, mert régebben többet aludt és fura megszokni az újat. Igyekszem én is lefárasztani, sétával is, mindenféle játékkal, de hasztalan, akkor sem alszik el hamarabb. Most azt csinálom pár napja, hogy csak 9-kor teszem ágyba és így nem másfél óra az altatás, csak fél óra. Ő nem alszik el egyedül a szobában, vele kell lennem, míg nem durmol. De ma is már 6-kor fel akart kelni, visszaparancsoltam még 7-ig.

Megnyugodtam, más gyerek is ilyen. Köszönöm a válaszod.

Kellemes ünnepeket.

2009. dec. 25. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!