Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma reggel óta a 3éves kisfiam...

Ma reggel óta a 3éves kisfiam sem enni, sem inni nem akar?

Figyelt kérdés

Ma reggel kezdődött!

Nem lázas,nem folyik orra!Semmi!

Hiába könyörgök hogy egyen,igyon valamit,akkor sem!


Egész nap valamiért durcás,pedig nem történt semmi.

Tegnap még nem volt ilyen.Mióta felkelt,azóta.


Mit csináljak?

Hogyan vegyem rá?


2009. dec. 23. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd! Ha éhes, enni fog. Tegyél ki egy kistálkába almát, narancsot, vagy kekszet, ha arra jár, venni fog belőle. A folyadék fontosabb, inkább igyon!!! Ha enni nem eszik egy-két napig, semmi baja sem lesz, de igyon!!
2009. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most sikerült meginnia egy pohár kakaót!

Természetesen a szaloncukor is lecsúszott a száján,annak nem tudott ellenállni.

2009. dec. 23. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs nagy baj.Olyan kedve volt és kész.Az én fiam már nyolc éves,de még most is szólni kell hogy igyon eleget,ha nincs suliban.
2009. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bucibabuci ***** válasza:
100%

mintha az én lányomról beszélnél! 3 dl kakót ivott egész nap, enni nem akar.

Veszekedik, kötekedik.

Biztos fronthatás van:(

ha megéhezik enni fog, hiába könyörgök csakazért sem eszik, én már feladtam, eszik ha éhes lesz

2009. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk is tegnap kezdte a nem evés témát. Én tuti az időjárásra fogom, 30fok ingadozás megvisel még minket is, nemhogy a kicsit. Nekem ma szinte csak ropit, almát meg narancsot evett.
2009. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!