Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanuljak meg egy...

Hogyan tanuljak meg egy kicsit elszakadni a fiamtól?

Figyelt kérdés
3 éves, egész héten ketten vagyunk, apa hétvégén jár haza. Napközben oviban van, de nem szeretem, ha nincs itthon. Hétvégente néha elmegy anyukámhoz aludni (mint ma is), de ilyenkor olyan rossz érzésem van, nem tudok magammal mit kezdeni, nincs kihez szólni, nem tudok kikapcsolódni, hisz mellette is azt csinálok amit akarok. Jó lenne, ha tudnám valamennyire "élvezni" a nélküle eltöltött időt, főleg hogy nyáron születik a tesó és a kórházban sem lehet mellettem. Tudom, örüljek neki, ha van magamra időm, de én nem tudok ennek örülni, azt szeretem ha itthon van, ha együtt vagyunk. Azzal is tisztában vagyok, hogy neki jó ha máshol is van nem csak itthon és nem láncolhatom magamhoz, de mégis ez olyan nehéz.
2014. ápr. 17. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, csinálj valami értelmeset
2014. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, nagyon nehéz elengedni őket..:')

De sajnos muszáj, ahogy írod is...

ÍVégülis sztem nem gáz amit érzel, hisz egész héten az oviban van, akkor miért is ne hiányozna? Meg még elég kicsi, ez olyan ösztönös dolog, érzi az ember, amikor már biztonsággal érzelmileg is jó a távolodás, de lehet nálatok még ez nem jött el. Majd meglátod, én is gy voltam, míg 3 év körül volt a lányom. Most 3 év 8 hós, és látom, érzem, hogy már ő is igényli, hogy engedjem, bár nekem pl. még 1x sem!!! aludt sehol, és én ezt a részét pl. nem is vagyok hajlandó engedni, míg a gyerek nem kéri...hiába is erőszakoskodik anyukám, és az anyósom is...:-)

Majd mi ketten a lányommal azt érezzük hogy mikor jön el az az idő, mert el fog jönni, mintahogy eljött minden másnak is az ideje...

Amúgy egy barátnőt azért szerezhetnél magadnak..:-) akkor könnyebb lenne együtt lógni kicsit, és kikapcsolni...szóval ha otthon üldögélsz és ezen agyalsz, az nem tesz jót azért, az biztos..:Í-))

2014. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!